Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Prouff, King_Kamil, relrx, Michal3525, adamek98

#4

Następnym razem Natalko jak płaczesz że cię nękają wstaw ssy i filmiki gdzie faktycznie się to dzieje a nie gdzie po prostu stoimy w miejscu lub biegamy. Zwróciłaś największa uwagę mi i Kamilowi, a na większości ssów nic ci nie robimy. W dodatku napisałaś że nasza sytuacja po ostatnim ostrzeżeniu się nie poprawiła " Po ostatniej mojej skardze, na gracza relrx oraz King_Kamil sytuacja nie poprawiła się prawie w ogóle co do relrx. U Kamila także jednak nie w takim dużym stopniu." i wstawiasz filmiki gdzie to Michał cię zabija. Nie wiem czy nie zebrałaś wystarczająco dowodów w swoim folderze, ale następnym razem zrób to lepiej bo wygląda to jakbyś na siłę chciała żebyśmy otrzymali kare. I kończąc tematem twoich zwierząt o które też płakałaś największa wina spadła na nas a najmniej do tego przyłożyliśmy rękę z czego sama dobrze wiesz. Nawet nagrałaś Prouffa który widnieje na twoich tak zwanych "dowodach". Nie chce tutaj na nikogo donosić z mojej gildii ale trochę chciałabym się też wybronić przez to że administracja też wchodzi już rzadko i kieruje się takim czymś co nam Natalia przedstawiła.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Skarga na Prouff, King_Kamil, relrx, Michal3525, adamek98 - przez relrx - 06-02-2024, 13:58 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości