Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z 999Przemek

#2
Kciuk w górę 

 
Cytat:Brak (no, prawie) dziecinnych zachowań (typu zabijanie, niszczenie itp.),

To co nazywasz "dziecinnym zachowaniem" to akurat element survivalu. To nie serwer Teletubisów. Wszystko ma swój umiar z jednej i z drugiej strony, nie jestem przychylny żadnej ze stron. Jeśli ktoś po śmierci pierwsze co robi to płacze, obraża i skarży się to nie jest traktowany jak poważny gracz. Tak samo jak ktoś nie rozumie idei serwera j stęka, że nie może się wyżyć na kimś, że są pewne ograniczenia w zabijaniu tych samych osób.



Cytat:wprowadził zasady/regulacje, np. 1 wykroczenie regulaminu 5 min. muta (zasada dot. czatu) albo 30 min. bana (jeśli gry) i 

Takie coś nie ma szans powodzenia. Wykroczenie wykroczeniu nierówne. Każdy członek administracji jest instruowany w jaki sposób postępować. 


 
Cytat:Po prostu chodzi mi o taką twardą rękę, a nie przymykanie oka, które jest w większości przypadków
Możesz podać te przypadki, bo jestem ciekaw. I określ co nazywasz "przymykaniem oka". Najlepiej konkretne daty, nick gracza i członka administracji, który "przymknął oko". 


Cytat:albo i sytuacje gdy ja dostaje muta za byle co, a w innej sytuacji ktoś tak nabroi i nic mu nie zrobią (co dla mnie jest śmieszne)
Typowe gadanie osób, które zostały ukarane - "dlaczego on dostał mute na 2 dni, a ja za to samo na tydzień?". Problem ze zrozumieniem polega na tym, że jak ktoś sobie nagrabi jednego dnia i dostanie ostrzeżenie to na następny dzień myśli, że resetuje mu sie "licznik" i będzie traktowany tak samo jak dzień prędzej. Otóż tak to nie działa. Administracja jest bardzo pamiętliwa i jeśli ktoś nie potrafi docenić, że nie został sztywno ukarany przy pierwszej okazji to później musi liczyć się z jeszcze większymi konsekwencjami, gdy ponownie złamie regulamin.
I wtedy takie nieprawdy ktoś wypisuje, że na serwerze jest "nierówne traktowanie".  


Cytat:Nie wspominając, że czasami administracja broni takich osobników i zdejmuje kary...

Co do bronienia "osobników" i zdejmowania kar to nie wiem o czym piszesz, nikt nie zdejmuje słusznych kar, kary mogą być jedynie złagodzone i jest to uzasadniona decyzja, dobra wola administracji i nikomu nic do tego.


:
Cytat:Nie chce się tu wypowiadać, bo jeszcze będzie "odsiecz" psycholi, a nasza pobłażliwa administracja nic z tym nie zrobi, jak zazwyczaj

To jest właśnie to o czym na poczatku pisałem, efekt traktowania serwera jako Krainę Teletubisiów i brak zdrowego rozsądku w zabijaniu innych. Jedna i druga strona przegina na swoją korzyść.  Przenosicie prywatne spory na arenę globalną i z tego wychodzą jeszcze gorsze rzeczy. 



Cytat:crative na survie [Obrazek: biggrin.gif] głównie chodzi o swobodne latanie

Tego na naszym survivalu nie będzie. Jak ktoś chce polatać to może wejść na serwer Creative. Po co on jest? A może to jednak nie to? Coś mało osób tam zagląda. Może gracze chcieliby zamiast creative'a freebuild z lataniem? Płacz ze śmiechu
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wywiad z 999Przemek - przez Ladykotka - 25-04-2017, 14:36 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez MiroTcz - 25-04-2017, 16:22 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez 3Majster - 25-04-2017, 18:25 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez Damexti - 26-04-2017, 11:46 AM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez N_Thinker - 26-04-2017, 20:57 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez 999Przemek - 26-04-2017, 23:13 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez Animekowa - 27-04-2017, 08:47 AM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez Slou - 27-04-2017, 15:31 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez xNekoShiro - 27-04-2017, 15:41 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez MiroTcz - 27-04-2017, 17:57 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez Damexti - 27-04-2017, 18:28 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez polamparta - 28-04-2017, 14:35 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez Damexti - 28-04-2017, 18:38 PM
RE: Wywiad z 999Przemek - przez Makkev - 03-07-2017, 08:52 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości