Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] BartiX99

#1
Kciuk w dół 

Nick w grze: BartiX99

Wiek: 11.

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Zacząłem grać na 1 edycji (30 październik), grałem wtedy rzadko, bo nie miałem komputera, zacząłem normalnie grać w poniedziałek po starcie II edycji serwera.  Grałem także na II edycji SnowHome.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 1-4h w wakacje, a w rok szkolny 1-2h.

Otrzymane na serwerze kary: Dostałem BANA za ``oszustwa`` na czas eventu, tylko że ja nie oszukiwałem, miałem wysoki ping i straszne lagi bo gram na linux manjaro. Dostałem oczywiście UnBan. Dostałem też mute od animekowej za spam ja nie spamiłem tylko jadąc podgóre strzałkami, aby wybrać co mam napisać nie to wybrałem. Mute dostałrm po napisaniu rekrutacji.

Długość gry w Minecraft: 7 lat.

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak.

Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Mam mikrofon i skype.

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquistor4k, N_Thinker. (_Maci13_ - Budowniczy).
Obecni Moderatorzy (wymień): Slou, TheZiomej, _Diamentowa_. (LadyKotka, Animekowa - SuperModeratorzy).
Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Brak. (Madelaine, Damexti, Marika07, MrBarto - KidModeratorzy)

Komendy KidModa/CzatModa: Oto one.
Komendy KidModeratora:
/kick <nick> <powód>  
/tempmute <nick> <czas> <powód>
/kit KidmMod (zestaw dla KidModeratora)

Komendy CzatModeratora:
/kick
/tempmute <nick> <czas> <powód>
/mute <nick> <powód>
/jail <nick> cela1 <powód>
/cc - czyszczenie czatu
/comment <nick> <treść>)
/kit CzatMod (Zestaw dla CzatModeratora)

Obowiązki KidModa/CzatModa: Pomoc graczom/administracji, informowanie o różnych reczach, dbanie o czat, pomaganie serwerowi, pilnowanie porządku serwera.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Narazie nie.

Gdzie znajduje się regulamin: Na forum, na serwerze pod komendą /regulamin i w /kit start książka (regulamin).

Dlaczego właśnie Ty: Jestem grzeczny, sympatyczny chłopak, który rzadko się denerwuje jak się zdenerwuje to już z wielkiego powodu, jestem mądry, znam dużo języków i bardzo długo gram w Minecraft, znam się na rolach typu Moderator/Admin, bardzo dużo wiem o MineWorld i SH (poprzedniej wersji MineWorld).

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam się Bartosz, mam 11 lat urodziłem się 29 maja 2006 roku o godzinie 13:30. Lubię grać w gry PC i konsolowe. W minecraft zacząłem grać w wieku 4 lat uczył mnie wtedy grać wuja, w wieku 6 lat już umiałem w pełni grać, grałem wtedy na singleplayer. Na multiplayer grałem od wieku 9 lat, moim pierwszym serwerem na którym grałem był SnowHome czyli Teraźniejszy MineWorld. Smuciło mnie, że SnowHome się skonńczył i nie będzie 3 edycji bo miałem tam wielu przyjaciół. 30 października 2016 roku na facebooku zobaczyłem, że użytkownik SnowHome (jak dobrze pamiętam) wstawił ip mineworlda, zacząłet tam pisać na MineChat, ponieważ mój komputer się zepsuł.Okazało się, że gra tam kilka z moich przyjaciół z SnowHome. W poniedziałek po II edycji serwera już normalnie grałem tylko, że na linux. Oprócz gier lubie także rolnictwo, mam farme którą dał mi dziadek, po kilku miesiącach nauczyłem się jeździć maszynami rolniczymi, jednak narazie moja farma jest mała :/. W przyszłości chcę zostać YouTuberem i rolnikiem. Chcę także być w wojsku. Moim teraźniejszym marzeniem jest bycie KidModeratorem na serwerze MineWorld, mam nadzieję, że spełnie te marzenie Uśmiech.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.


Wiadomości w tym wątku
[PODANIE] BartiX99 - przez xKieras_ - 29-07-2017, 13:22 PM
RE: BartiX99 - przez xRivist - 29-07-2017, 14:25 PM
RE: BartiX99 - przez Adam17052013 - 29-07-2017, 14:33 PM
RE: BartiX99 - przez ForestElf - 29-07-2017, 14:37 PM
RE: BartiX99 - przez xKieras_ - 29-07-2017, 14:37 PM
RE: [PODANIE] BartiX99 - przez banik - 29-07-2017, 15:53 PM
RE: [PODANIE] BartiX99 - przez Damexti - 29-07-2017, 16:19 PM
RE: [PODANIE] BartiX99 - przez Animekowa - 29-07-2017, 19:16 PM
RE: [PODANIE] BartiX99 - przez Makkev - 29-07-2017, 20:18 PM
RE: [PODANIE] BartiX99 - przez Ladykotka - 30-07-2017, 09:37 AM
RE: [PODANIE] BartiX99 - przez Inquisitor4K - 30-07-2017, 11:05 AM
RE: [PODANIE] BartiX99 - przez MiroTcz - 30-07-2017, 11:36 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości