Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Narka :(

#6

Cytat:ty ciągle liżesz ;v;

Cziter, który pisze, że ktoś jest "ez" albo "liże".

Cytat:bylem bogatszy od każdego
Zdobycie czegoś oszustwem nie jest bogactwem tylko biedą osoby, która to robi. To reprezentuje twój stosunek do serwera. Biedny jesteś z tego powodu, że za to co robiłeś czekała cię tu już tylko "szubienica". Mam nadzieję, że na serwerach po których teraz sobie skaczesz nikt nie będzie się z tobą patyczkował gdy przyjdzie ci do głowy odstawiać jakieś numery. Trzeba w końcu dorosnąć do pewnych rzeczy i szanować serwer na którym się gra oraz jego regulamin albo darować sobie multiplayer. 
Ty już dawno straciłeś mój szacunek.

Wiedziałem na długo przed banem, że jesteś kanalią, ale nie sądziłem, że aż taką. Odkąd tu grałeś robiłeś przekręty (pierwszy ban za handel kontami pół roku temu).

Tacy osobnicy wyjątkowo szkodzący serwerowi mogą się w ogóle nigdzie nie pokazywać. Nikt rozsądnie myślący o dobru serwera i mający świadomość wielkości szkód jakie wyrządziłeś przez okres swojej gry nie będzie za tobą tęsknił. Jesteś obecnie niereformowalny. Ban za x-ray, ban za aurę, nie wiem kto by chciał z tobą gdziekolwiek poważnie grać. 


Zweryfikowałem część tego co napisałeś  i wygląda na to, że przynajmniej częściowo łżesz (może chcicałeś się komuś przypodobać, nie wiem).

To tyle, żegnam.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]


Wiadomości w tym wątku
Narka :( - przez SimeR1337 - 07-08-2017, 22:05 PM
RE: Narka :( - przez 3Majster - 07-08-2017, 22:20 PM
RE: Narka :( - przez Damonte - 07-08-2017, 22:21 PM
RE: Narka :( - przez _Tamai - 07-08-2017, 22:52 PM
RE: Narka :( - przez Damexti - 07-08-2017, 22:55 PM
RE: Narka :( - przez MiroTcz - 07-08-2017, 23:50 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości