Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Chcecie żeby takie ity były Znerfione?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
OSZALAŁEŚ?! NIGDY
45.45%
5 45.45%
No chyba nie typie
18.18%
2 18.18%
Nie
9.09%
1 9.09%
Meh... Mnie tam wszystko jedno
0%
0 0%
Nie interesuje mnie to
0%
0 0%
Być może...
0%
0 0%
Tak
9.09%
1 9.09%
To dobry pomysł
0%
0 0%
Jasne że TAK
0%
0 0%
OCZYWIŚCIE ŻE TAK
18.18%
2 18.18%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

ITEM KTÓRY JEST ZBYT OP

#1
Kciuk w górę 

Witam.

Podobno jest taki item który po zjedzeniu teleportuje w losowe miejsce W TYM DOMY NA DZIAŁKACH. Tak nam właśnie Patrykos34443 zabrał ity mi i mojemu kumplowi o nicku andrzej_sum i potem poleciał sobie na elytrze. I proszę żeby nie mógł ten item na działkach losowo teleportować.



NIGDY PRZEZ GRACZA O NICKU: Patrykos34443 NIE ZAGRAM NA TYM SERWERZE NIGDY!


Dziękuje i życzę miłego dnia.



P.S. jeśli administracja sprawdzi jaki it on ma że się tepał do mojego domku to proszę napisać pod tym postem.

#2

Pfffff zabił was raz, kolego to jest SURVIVAL jeju.. a owoc refrenusu ( chyba dobrze napisałam ) nie jest zbyt "op" przyleciał i zabił was... Coś jest w tym złego?
Ty też możesz zabijać ( ale nie nekac )
Jeszcze raz mówię to SURVIVAL i po to on jest żeby zabijać Język jak ci się nie podoba to może są iść
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

(29-08-2017, 11:33 AM)Damexti napisał(a): Pfffff zabił was raz, kolego to jest SURVIVAL jeju.. a owoc refrenusu ( chyba dobrze napisałam ) nie jest zbyt "op" przyleciał i zabił was... Coś jest w tym złego?
Ty też możesz zabijać ( ale nie nekac )
Jeszcze raz mówię to SURVIVAL i po to on jest żeby zabijać Język jak ci się nie podoba to może są iść

Sam serwer super tylko zablokujcie teleport za pomocą tego owocu na działkach i będzie spoko.

EDIT1 : Niech PvP na działkach będzie zablokowane też. Tylko do tego się czepiam a tak to wasz serwer jest najlepszym serwerem survival na jakim byłem.

#4

To jest survival! Przetrwanie! Zabił Cię i co? Skargę na niego napiszesz na niego lub na refrenusa??? One są przydatne zdąbądź je i się przekonaj... Nikt nie będzie i nie chce ich usuwać!
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#5

Lol . usuńmy też zombie bo są niebezpieczne i mogą zabić gracza.....

A tak na serio to JJkuba7 jeśli chcesz zaoszczędzić sobie napadów na swoje mienie i swoją osobe to polecam zamieszkać pod ziemią gdzie ciężej dostać sie owocem refrenusu.
Przypominam że zasięg owocu refrenu oficjalnie wynosi jedynie +-8 bloków więc da się tak zabezpieczyć ściany sufit i podłoge domu że nikt sie nie przedrze. Najszybciej tudzież zejść głęboko pod ziemie gdyż wtedy nie trzeba budować tak grubych ścian bo można wykorzystać kamienne podłoże.

Ps. Źle napisałeś nick Patryka Język
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#6

Nie przejdzie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#7

Jeśli nie chcesz być zabijany w domku swoim bo ktoś ci się tepnie przy pomocy owoców to postaraj się wygrać domek na evencie, będziesz mieszkał na spawnie gdzie nie ma możliwości użycia owoców.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#8

(29-08-2017, 12:09 PM)BartiXior99 napisał(a): To jest survival! Przetrwanie! Zabił Cię i co? Skargę na niego napiszesz na niego lub na refrenusa??? One są przydatne zdąbądź je i się przekonaj... Nikt nie będzie i nie chce ich usuwać!

i jeszcze by mozna było dodać jednorożce które rzucaja diaxami jak sie na nie kilka ^^
[Obrazek: giphy.gif]

#9

Hahah, "No chyba nie typie" Duży Uśmiech
Jestem na nie, powody podali inni. Poza tym można się zabezpieczyć przed refrenusami, miedzy innymi robiąc małe korytarze i pokoje. Nie calkowicie ale w jakimś stopniu zabezpieczenie.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#10

Też nie cierpię refenów, bo uważam że ich dodanie do mc było bezsensu i niezgodzie się z opinią że survival jest od zabijania.Moi drodzy survival jest od dobrej zabawy, od wspólnej gry, zbierania surowców, handlu i chwalenia się telentem architektonicznym a teraz także od walki z bossami.A wracając do tematu, to że ktoś zabił was raz(Podkreślam Raz) na działce może zbyt miłe nie było ale wpisuje się w reguły tej gry i powinniście o tym wiedzieć.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości