Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Pytanie

#1
Serce 

1. Nick w grze:Maliko2990
2. Data ukarania:2017.10.11
3. Nick osoby karającej:MiroTcz
4. Powód bana:Wyzwiska Nie Potrzebne
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:Napisalem Poniewaz duzo graczy Mi mowi ze Mam szanse na ubana wiec pisze i prosze was nie wyzywajcie mnie ze naprzyklad idz z tad itp Ppisze dlatego ze poprostu gracze mi mowie ze mam szanse :C Pozdrawiam

#2

Jestem na nie co do prośby. Kilkukrotnie złamałeś regulamin. W dodatku tworzyles multikonta. Nikt Cię nie wyzywa, sam prowokowałes graczy i ciągle spamiles że nikt Cię nie lubi jak pewna osoba (pozdrawiam tych co wiedzą o kogo chodzi Płacz ze śmiechu)
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Ale Juz Nie robie Multi Kont KoteQ Wiem Zrozumialem Nie musze mniec ub Ale czm o mnie tak uwarzasz KoteQ to bylo 3 miesiace Temu Duży Uśmiech

Plsss dajcie mi Ostatnia szanse Duży Uśmiech

#4

Jestem na nie, powodem są: multikonta, muty, ban i do tego liczne skargi na Twoją osobę.

#5

Smieszna jestes Myslisz Ze mi zalezy ? Duży Uśmiech

#6

(03-01-2018, 15:10 PM)Maliko2998 napisał(a): Smieszna jestes Myslisz Ze mi zalezy ? Duży Uśmiech

Jakby ci nie zależało to byś nie pisał, w razie czego mogę polecić ci dobrą poradnie psychologiczno-pedagogiczną

#7

1. Proś o odbanowanie
2. Mów, że nie zależy ci na odbanowaniu i wyśmiewaj moderację

Huśtawka nastrojów niczym w czasie ciąży ;D

#8

TheTektyw wygrałeś internety ale podsumowałeś tak jak ja chciałam Duży Uśmiech

#9

(03-01-2018, 15:10 PM)Maliko2998 napisał(a): Smieszna jestes Myslisz Ze mi zalezy ? Duży Uśmiech

Śmieszne to co najwyżej jest Twoje zachowanie. Zamykam temat ponieważ dalsze ciągniecie tego nie ma sensu.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości