Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o UNBAN

#1

1. Nick w grze: XNoobdogX
2. Data ukarania: 18.01.2017
3. Nick osoby karającej: LadyKotka
4. Powód bana: Reklama
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Jestem Youtuberem, mama kanał na youtube. Chciałem wysłać link do mojego live z tego serva ale miałem w drugiej karcie na przeglądarce otwarty drugi mój film świeżo wysłany, i sprawdzałem ile jest like, wyświetleń i komentarzy. I przez przypadek skopiowałem link tego świeżo wysłanego filmu, a ten film to reklama mojego serwera no i przeprosiłem za to i powiedziałem, że wysłałem nie to, co trzeba, ale i tak zostałem zbanowany.

Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#2

Bana dostałeś słusznie. Nie ważne, czy wysłałeś to przypadkowo, czy nie, reklama to reklama. Powinieneś bardziej uważać i się upewniać gdy kopiujesz linki. Osobiście uważam, że mógłbyś dostać drugą szansę, gdybyś okazał skruchę i jakoś się zrehabilitował.
Odpowiedz

#3

Jako ze link do filmiku z reklama zostal wyslany przypadkowo to mysle ze mozna bylo by dac druga szanse, zadnych problemow nie sprawiales no moze oprocz 3 ostrzezien za spam linkamy do live. Ale poza tym nie ma z toba wiekszych problemow. Jestem za tym aby gracz dostal swoja druga szanse.

Pozdrawiam i zycze powodzenia z unbanem
Odpowiedz

#4

Podtrzymuje to co napisała Milka. Można dać Ci drugą szansę. Jednak jeśli dostaniesz drugą szansę to proszę nie spam linkami do live.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#5

Jestem za daniem drugiej szansy.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#6

(19-01-2018, 15:20 PM)Dziękuję bardzo za wyrozumiałość, obiecuję że takie sytuację więcej się nie powtórzą! napisał(a): Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech 
Odpowiedz

#7

Zgadzam się z osobami powyżej, wysłałeś to przypadkowo. Ogólnie nie ma z Tobą problemów, jak napisała Milka. Jestem za daniem drugiej szansy.
Odpowiedz

#8

(20-01-2018, 10:32 AM)Marika07 napisał(a): Zgadzam się z osobami powyżej, wysłałeś to przypadkowo. Ogólnie nie ma z Tobą problemów, jak napisała Milka. Jestem za daniem drugiej szansy.

To dacie tego unbana? proszę to się więcej nie powtózy i juz nie bede swoich live reklamował
Odpowiedz

#9

Większość osób które się tu wypowiedziały jest za daniem Ci drugiej szansy, szczegółowo wytłumaczyłeś jak doszło do tej sytuacji. Zgodzę się dać Ci drugą szansę i ściągnę bana pod warunkiem iż podobna sytuacja nie będzie już miała miejsca.

Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości