Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


skarga LADYKOTKA

#1
Żarówka 

   
PROSIMY O ROZWAZENIE NASZEJ SPRAWY W SPRAWIEDLIWY SPOSOB!!!

1. Nick oskarżającego: Wixser1

2. Nick oskarżonego: Ladykotka

3. Opis sytuacji: Jimori wpadł do naszego domu i zaczal nas bic. Zaoralismy, po czym gracz ESKETIT napisał coś na wzór "Byłem afka noobie", Jimouri wpadł w szał i napisał "go kys" (kys- kill yourself). Niestety nie mam screena, kiedy Jimouri to napisał, ale jestem świadkiem i wydaje mi sie, ze Jimouri ma za grosz honoru i sie przyzna do tego. Ladykotka rowniez to widziala. Gracz ESKETIT dostał mute na 15 minut za "pajacu" , "noobie", natomiast gracz Jimouri nic nie dostał, mimo, że życzy komus smierci. NIestety, ale to sie nazywa faworka. Przykro nam z tego powodu w jaki sposob admin traktuje GRACZY.

P.S. Jimouri napisał, że rowniez chce mute, ale Ladykotka potraktowala to obojetnie ;)

4. Data zdarzenia: 02.05.2018 r.

5. Dowody w postaci screenów lub filmu:
-zalacznik

Tutaj widzimy mute oraz upomnienie sie o mute.

#2

Po pierwsze ja jestem tylko człowiekiem i nie muszę wiedzieć że skrót "go kys" jest rodzajem groźby. Gdybym znała wszystkie skróty działające w internecie byłabym wikipedią. Dostałeś muta za "pajacu" i "noobie". Jeśli chodzi o to że Jimo prosił o muta nie przeczę że tak nie było, mogło mi umknąć to na czacie ponieważ jestem tylko człowiekiem (tak właśnie zwykłym człowiekiem) i w tym samym czasie muszę pilnować czatu, odpisywać na pw innym graczom i sprawdzam czy ktoś nie cheatuje. Jeśli to tak bardzo Was uraziło i nie możecie normalnie grać ze świadomością iż Jimo nie otrzymał muta, mogę mu go dać.

#3

Aha, umknelo Ci to, od razu po tym jak dalas mu mute? Gratulacje

napisalas, ze pilnujesz chatu - hmm, rzeczywiscie, Jimouri od razu prosil sie o mute. Odpisujesz innym graczom na pv? Szkoda, ze bylas na vanishu, wiec nikt nie wiedzial, ze jestes. Oczko

#4

Lady nie musiała znać tego skrótu, może istnieć o wiele więcej takich skrótów, o których nie każdy musi wiedzieć.

Obelgi których użyliście były oczywiste i raczej ciężko nie wiedzieć co one oznaczają, czego nie można było stwierdzić w przypadku tego gracza.

Moglibyście mieć więcej wiary i szacunku do Lady, a nie ją od razu o coś oskarżać, szczególnie że nawet nie wysłaliście odpowiedniego screena (nie twierdzę, że takiej sytuacji nie było).

Napisałem do niego i się przyznał, gdzie napisał też o mucie, który mu się należy.
https://imgur.com/a/X5kDbXV
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#5

Zapomnialbym, tak pilnujesz chatu, ze gdy jimouri napisal "kys" ponad 3 osoby zwrocily mu uwage, ze zyczy komus smierci

Co jest nieodpowiedniego na tym screenie? Jimouri teraz sobie lata po waszym serwerze, po tym jak komus zyczyl smierci. Duży Uśmiech Duży Uśmiech Duży Uśmiech Bardzo fair

Odnosnie przyznania sie Jimouriego, dostanie mute na 15 minut, bo komus zyczyl SMIERCI?

#6

Lady wyraźnie napisała, że nie ma problemu i mute temu graczowi wlepi (owszem, nie rozpoznała od razu skrótu, a po wlepionym mucie mogło jej coś umknąć - każdemu się zdarza i to bez wyjątków).

Dodałem tutaj SS'a, gdzie gracz Jimouri się do tego przyznał i ewidentnie dostanie mute.

Zacznij czytać ze zrozumieniem, bo niepotrzebnie wszczynasz głębszą dyskusję, która Ci może najwyżej zaszkodzić.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#7

ALE GOSCIU? ON DOSTANIE MUTE ZA TO ZE KOMUS ZYCZY SMIERCI? JAKA TU JEST SPRAWIEDLIWOSC????

CZEGO TY NIE ROZUMIESZ? GDYBYM BYL NA MIEJSCU ESKETIT, BARDZO BY MNIE TO URAZILO, BO SAM SIE ZMAGALEM KIEDYS Z DEPRESJA

MIMO, ZE JEST TO GLUPOKOWATA GRA

URAZILOBY MNIE TO, ROZUMIESZ?

JAK BARDZO CENILEM TEN SERWER ZA TO, ZE JEST NA NIM WIELE MILYCH OSOB, KTORE DAZA SIE MILOSCIA. TO TERAZ JEST MI PRZYKRO! BARDZO JEST MI PRZYKRO, ZE KTOS ZYCZY KOMUS SMIERCI

#8

A co ma dostać? Czy Ty naprawdę oczekujesz, że gracz dostanie bana za napisanie wcześniej wspomnianego "go kys"?
Nie kwestionuj kar, które wymierzamy, bo bany są przeznaczone dla osób, które na nie zasłużyły.

Gracz otrzymał ode mnie mute - w obu przypadkach (ten ze skargi oraz ten Jimouriego) są zasłużone.

Lady również by mu wlepiła, ale teraz jej po prostu nie było, więc stwierdziłem że się zajmę Twoim "problemem".

Nie polecam, żeby Cię ponosiły emocje w pisanych skargach, bo rzadko kiedy się to opłaca.

To wszystko, od siebie nic do dodania nie mam - mogę tylko powiedzieć, że skarga jest niepotrzebna i Lady jedynie wykonywała swoje obowiązki.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#9

Dostał mute na 15 minut, bo komus zyczył smierci... Jest to naprawde fair Oczko

Wykonała tak swoje obowiązki, ze na gorze napisała jakie glupoty, ze pilnowala chatu (bardzo go pilnowala), ze odpisywala na pv graczom (byla na vanishu) i ze sprawdzala czy ktos nie cheatuje ( tu sie nie przyczepie)

#10

Nie dostał go na 15 minut i nie wiem skąd bierzesz takie informacje, ale jeśli liczyłeś na bana - przeliczyłeś się.

Wyjątkowo wiele razy widziałem teksty pokroju "go kys", a nawet gorsze i gracze się opamiętywali po warnie lub nawet słownej uwadze ze strony administracji, szczególnie że Jimouri na tym zaprzestał i nie dopuścił się do wyzwisk.

Radzę Ci skończyć, bo Twoje zachowanie względem Lady jest co najmniej bezczelne...nie potrafię czytać takich zdań w stronę osoby, która tak wiele robi dla serwera.

Uważam, że temat jest skończony i nie powinieneś brnąć dalej - zadziałaliśmy.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości