Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Kto jest najśliczniejszy na serwerze?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
MiroTcz
15.00%
3 15.00%
Ladykotka
5.00%
1 5.00%
Animekowa
5.00%
1 5.00%
Marika07
35.00%
7 35.00%
Slou
15.00%
3 15.00%
Qaczek
0%
0 0%
Creeper zwany "Panem Ogórkiem"
25.00%
5 25.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Edycja 3 i Qaczkowe plany

#1
Kostka 

Słowem wstępu: nudny to temat, jeno rozważania moje na temat tego co chcę zrobić w nowym świecie. Proszę o wybaczenie tych, którzy uznają to za zbyt nudne. 

Czekam od jakiegoś czasu na 3cią edycję i przyznam ze wstydem, że drugą pokpiłem. Nie skończyłem zamku i mojego miasta. Na nowym chciałbym zrobić Amonkhet. Dla tych którzy nie znają - fikcyjny plane (świat) z gry karcianej Magic the Gathering. Coś w rodzaju bardzo umagicznionego Egiptu. 

A czemu to w ogóle piszę? Trochu chcę się pochwalić, trochu chcę kreatywnych ludzi o porady. Poniżej jest obrazek z tego co chcę budować. Porobię też na pewno piramidy z pułapkami (i jak kiedyś zdobędę skarby to ze skarbami), najciężej będzie z posągami, kopiowanie budynków to jedno, ale kreatywności i zdolności plastycznych u mnie brak. Ruszę z tym pewnie zaraz po starcie serwera i powoli zacznę nabudowywać. Jak nabierze to kształtu to i rad byłbym jakiś kwadracik czy kilka dać komuś kto umiałby zachować klimat budowli (tak kolorystykę jak i egipsko-magiczno-abstrakcyjną architekturę). 

A teraz mam prośbę do tych co wytrwali i poczytali. Znacie może jakieś fantastyczne/sci-fi inspiracje do tego? Grafiki, profile na deviantartach, filmy etc? Aktualnie do inspiracji mam jedynie Gwiezdne Wrota oraz Amonkhet. Byłbym rad za inspiracje, już w głowie zaczynam planować to miasto. 

[Obrazek: amonkhet.jpg]
Odpowiedz

#2
Kciuk w dół 

Ten film z pewnością Cie zainspiruje drogi Quaczku Oczko
https://m.cda.pl/video/210436569

Właściwie to po co tutaj ta ankieta ? Rozumiem że chciałeś uszczęśliwić Marike ? Płacz ze śmiechu
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#3

Asteriks i Obelix mają tak zwykłą egipską architekturę. Szukam czegoś na poły mistycznego. 

A ankieta bo mnie bawi.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości