Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


proszę o unbana

#1

Witam,

Piszę w imieniu syna (nick "tymon" i "tymoneczek"). Został dzisiaj zbanowany jako "tymon" ale nie wie za co. Przy banie było określenie "reklama -s". Proszę o wyjaśnienie co to znaczy żeby syn wiedział co zrobił źle. Po tym jak został zbanowany pod nickiem "tymon", zalogował się ponownie jako "tymoneczek" bo chciał wyjaśnić tę sprawę na czacie w grze ale został ponownie zbanowany więc nie zdołał dopytać.  Smutek

Bardzo proszę o wyjaśnienie za co został zbanowany, bo jest jeszcze początkującym userem. No i w związku z tym proszę o wyłączenie mu bana.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Rafał (tata Tymona)
Odpowiedz

#2

Proszę o edytowanie wątku według wzoru.

Przecież w powodzie jest wyraźnie napisane ''reklama'', czyli, że reklamował inny serwer, co jest zabronione. Później zrobił multikonto, które zostało potraktowane jako omijanie bana. Od wyjaśniania takich spraw jest forum i mógł od razu napisać tutaj. Już niedługo będzie nowa edycja, więc myślę, że może poczekać.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#3

(03-07-2018, 16:21 PM)_KoteQ_ napisał(a): Proszę o edytowanie wątku według wzoru.

Przecież w powodzie jest wyraźnie napisane ''reklama'', czyli, że reklamował inny serwer, co jest zabronione. Później zrobił multikonto, które zostało potraktowane jako omijanie bana. Od wyjaśniania takich spraw jest forum i mógł od razu napisać tutaj. Już niedługo będzie nowa edycja, więc myślę, że może poczekać.

Witam ponownie, 

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Zapytałem syna czy czasem nie reklamował jakiegoś serwera na czacie ale on twierdzi, że tylko pożegnał się z kimś w ten sposób, że napisał coś w stylu "Pa, idę na serwer ...." i nie wiedział że coś takiego będzie uznane za reklamę. Powiedział, że teraz już będzie wiedział i więcej takiego czegoś nie zrobi.

Jeśli jest to możliwe, to bardzo proszę o wyłączenie mu bana.

Pozdrawiam
Odpowiedz

#4

Szanowny Panie Rafale,
*Brak wzoru odnośnie prośby o UB.
*Zrobienie multikonta.
*Reklama serwera.
Tymon grał nie od wczoraj na naszym serwerze, nawet jak jest "początkującym userem", powinien znać zasady serwera.

Moim zdaniem, Pański syn powinien poczekać na nową edycję, która będzie już niebawem. Reklamy serwera traktujemy bardzo poważnie.

Pozdrawiam.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#5

Witam,

jak powyższe osoby pisały, Pański syn dostał bana za reklamę innego serwera, było to właśnie dokładnie w pożegnaniu. Później zrobił multikonto, za co również dostał bana. 3 edycja już niedługo (zamknięcie obecnej edycji 13 lipca, zatem nowa powinna się pojawić jakoś mniej więcej po tej dacie), zatem myślę, że powinniśmy poczekać do 3 edycji, wtedy Pański syn ponownie będzie mógł zagrać i będzie miał zdjętego bana.

Pozdrawiam.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości