Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Rangi YT

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera:Global
3. Opis: Dodanie rang: MiniYT, YT oraz nwm. MegaYT/YT+. Wiem, że wiele osób chciałoby te rangi, spotkałem się na serwie np. z osobą, która ma ponad 600 subskrybcji i chciała range YT, chciała ona też nagrywać, z tego serwera różne filmiki. Wiem, że brak rangi nie przeszkadza w nagrywaniu. To mógłby być fajny sposób z tą rangą na reklame serwera. Np. aby dostać MiniYT trzeba mieć min. 100 subów, kilka odcinków z serwera i trzeba nwm... nagrywać co jakiś czas jakiś odcinek. To mogłaby być jakaś dobra reklama serwera itp.

Sorry za wszelkie błedy itp. Oraz jeżeli napisałem tak, że nie ogarniacie... ale pisane na szybko... jak cos moge jeszcze raz, ale kiedy indziej,

-

Właśnie...

mam kanał YT 16 subów tylko ;/

I program nagrywajacy OBS...

I sprobuje nagrac jakas reklame serwera
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#2

Moim zdaniem to nie ma sensu dawania od 100 sub yt bo tak wyjdzie, że będzie więcej youtuberów niż zwykłych graczy minimalny próg to 1500 był by w porządku i bez tych podziałów na miniyt, zwykły yt i yt+ a jak już jesteśmy przy tym temacie to warto było by dodać rangę Twich czy streamer gdzie ranga mogła by się zaczynać również od 1500-2000 followersów.

@EDIT
Warto było było by dodać jakiś regulamin co do youtubera bo jak by nie patrząc to działa w dwie strony serwer pozyskuje graczy z osoby nagrywającej te filmiki z serwera, a youtuber pozyskuje widzów z serwera.
Odpowiedz

#3

Według mnie obecna ranga YouTuber, która jest przyznawana indywidualnie, w pełni wystarczy. Nie ma sensu robić pięćdziesięciu rang MiniYT, MegaYT, UltraYT, MiniminiYT, bo tak jak gracz wyżej napisał - więcej byłoby tak naprawdę tych wszystkich youtuberów niż graczy, albo znowu byłoby tysiące tych rang, w których można się tak naprawdę pogubić. Wiem Barti, że Ty jesteś fanem robienia tysięcy rang, w których można się pogubić (przykładem może być Twój serwer Discord), ale według mnie robienie takiego czegoś nie ma sensu.
Odpowiedz

#4

Zgadzam sie z xRaiona
Odpowiedz

#5

Również się zgadzam z Mari. Nie ma sensu bawić się w rangi.. i to od 100 subów, przecież to malutko jest..
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#6

(09-08-2018, 12:04 PM)xRaiona napisał(a): . Wiem Barti, że Ty jesteś fanem robienia tysięcy rang, w których można się pogubić (np Twój serwer Discord), ale według mnie robienie takiego czegoś nie ma sensu.

Np. MiniYT od 1000/2000 subów, a YT od 10000


A i tak Kocham miliard rang Love
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#7

Barti rozumiem że bardzo chcesz mieć wyróżniającą się range ale tak jak Mari napisała takie rangi typu mini, mega itd są bezsensowne
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#8

Tez się zgadzam z mari Płacz ze śmiechu
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#9

Zgadzam się z osobami powyżej. Wystarczy jedna ranga a nie rozdrabnianie na tysiące mniejszych i większych.

Tak ogólnie jestem na NIE Oczko
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#10

to ja bym zaproponował range " SuperHiperUltraMiędzyGalaktycznyOdjazdowyMocnarnyKrólwskiLegendarnySuperhiperultravip"
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości