Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Oficjalny Skup Kwarcu

#1

Zapraszamy do stoiska Nr 10 w którym znajduje się oficjalny skup kwarcu w postaci bloków!

W naszej ofercie znajdziesz: blok kwarcu, półblok kwarcu, schody kwarcowe.

Ceny sprzedaży są aktualizowane wraz ze zmianami w sklepie mineshop tak, aby sprzedający zawsze czerpał u nas jak największe zyski!



Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 
/warp targ > STOISKO NR 10



[Obrazek: hpUgFpo.png?1]
Odpowiedz

#2

Świetne stoisko, uprzejmy skupujący. Polecam, 9/11!
Odpowiedz

#3

Panie, no co Pan?

Sprzedając kwarc na /warp sklep ma się obecnie ponad trzykrotnie większy zysk.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
Odpowiedz

#4

Uuuu, cena rośnie, to znaczy, że skup ma konkurencję! Pewnie będzie aktualizacja cen
Odpowiedz

#5

Oficjalny skup kwarcu został zmuszony do zamknięcia swojej działalności z powodu zbyt nagłego wzrostu cen sprzedaży bloków kwarcu w Mineshop (z 500MC do 7000MC).

Powodem tego trendu na rynku okazała się być kaktusiarka gracza "FireSpirit", a dokładniej jej jakże cenne ściany, które zostały wyłożone blokami ze sklepu (screen - https://i.imgur.com/4fLbSH9.png )! Popełnił błąd wybierając sklep, zapłacił zapewne niemałą sumę, a przecież mógł skontaktować się z oficjalnym skupem kwarcu aby odsprzedano mu zażyczoną ilość bloków po cenie dużo niższej niż rynkowej.

Dlatego od teraz zachęcamy kupować kwarc u nas a nie w sklepie, aby zaoszczędzić pieniądze!
Informacja o ponownym otwarciu skupu zostanie podana!
Odpowiedz

#6

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina
[Obrazek: gaz.jpg]
Odpowiedz

#7

Skup kwarcu jest ponownie otwarty! Serdecznie zapraszamy do stanowisk przy /warp sklep lub /warp rynek!
Odpowiedz

#8

Świąteczne ceny zawitały we wszystkich oddziałach Oficjalnego Skupu Kwarcu! 

Cena sprzedaży bloków kwarcu została podniesiona o całe
100%
 3500MC 7000MC
Skup Kwarcu Oddział-Sklep / Skup Kwarcu Oddział-Rynek / Skup Kwarcu Oddział-Regio


Oferta ważna do bankructwa skupującego lub do zakończenia prac nad najnowszą inwestycją miasta Regio Venetti.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości