Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na gracza Natalia2588

#11

O ile ten serwer byłby piękniejszy i spokojniejszy... ^^ Z Natalią miałem bezpośrednią styczność raz (poza czytaniem wypocin na czacie, ofc), musiało się to zakończyć użyciem miecza, bo napotkałem poważną barierę komunikacyjną. I zgadzam się z przedmówcami - można by wreszcie skończyć ciągłe powracanie do tego samego tematu i odrobinę odciążyć administrację, w końcu ktoś musi monitorować sytuację, żeby Natalia mogła nabić 4 strony wpisów na liście kar Oczko Czy ktokolwiek chociaż cichutko za nią zapłacze?

#12

Wszystko co miało być napisane na temat natali i jej występków jej napisane wyżej też jestem za karą dla niej Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif]

#13

Może nadszedł w końcu ten czas poważnej decyzji o odciążeniu innych graczy...
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#14

Potwierdzam i popieram graczy powyżej Natalia dostała już dużo ostatnich szans , a ich nie wykorzystuje . Raczej nie mam nic już do dodania bo wszystko już wypisali i to popieram . Więc jestem za tym , żeby Natalia dostała cięższą kare lub bana do końca III edycji.
Pogromca niebios

#15

Spróbuje się poprawić
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#16

Jak to mówią...dobry masz zapłon. x D
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#17

Który to raz spróbujesz się Natalia poprawić? Aż pomyliłem się w liczeniu...

Wkońcu jest osoba co zrobiła coś więcej razy niż ja (Odeszłem z serwa już 2821487 razy)...
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#18

Up, zachowanie Natalii się nie zmieniło od momentu tej skargi.

#19

Potwierdzam

#20

Podaj przykład np a pozatym sami lepsi nie jesteście tylko chcecie dla mnie jak najgorzej i bana ciągle na każdym kroku zgłaszacie o to o to lub obyle co a sami robicie większe problemy niż ja czasami
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości