Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Droga Św. Burgunda

#1

Witam!
Po ok 2 miesiącach pracy informuję że droga na odcinku Auris - Spawn została ukończona. Droga nosi nazwę "Droga  Św. Burgunda" od nicku gracza który zapodał pomysł oraz zapoczątkował budowę drogi. Niestety w czasie trwania realizacji projektu na skutek odmienności zdań z administracją w pewnej kwestii postanowił odejść z serwera. Niedługo po tym otrzymał pernamętnego bana na serwerze, dc i forum. Czy kara była zasłużona?  Nawet jeśli to czy powinna być aż tak surowa?... Większość ludzi często zmienia zdanie kiedy ochłonie.
Po tym incydencie kilku graczy opuściło Auris oraz serwer. Sam projekt budowy drogi na spawn zamarł, tak samo jak chęć wielu do dalszej gry. 

Musiałem chwilę odpocząć po tym wszystkim. Gdy wróciłem do gry postanowiłem dokończyć to co Burgund zaczął a dla upamiętnienia tych wydarzeń droga nosi jego nick. 

Jeśli chodzi już o samą drogę. Droga jest bardzo długa. Naprawdę. Weźcie sobie potki na szybkość jeśli planujecie nią podróż. Bez niej zapewne idzie się ok 10 minut. Budowanie drogi przez pół świata było szalonym pomysłem i bardzo czasochłonnym jednak z efektów jestem zadowolony. Zachęcam do budowania się w pobliżu drogi. Napisz do mnie a ja pomogę podłączyć do niej posiadłość. Tuż przy spawnie został wybudowany Sklep Wielobranżowy  oraz skrzyżowanie które rozprowadza drogi do poszczególnych domostw lub miejsc dając przy tym wzmocnienie.


W najbliższej przyszłości w Auris powstanie Wielka Stadnina Koni. Jeszcze nie wiem jak, ale możliwe będzie zakupienie konia którym znacznie szybciej będzie można poruszać się po drodze, lub też na potrzeby użytkownika. Poza tym po obu końcach drogi zbudowane będą stoiska w których będzie można zakupić mikstury szybkości na drogę. Na dniach droga zostanie też podłączona bezpośrednio pod bramę spanu. Patronem naszego projektu jest spec od zagadek N_Thinker!

Serdecznie zapraszam do zwiedzania!

Zobacz zdjęcia:
[Obrazek: acf9d94e7164874cmed.png][Obrazek: e743b46e69b3e1e3med.png]


Jeśli nie wiesz jak tam trafić posłuż się warpem publicznym sklepu!
/gwarps (strona 3, ikona złotego jabłka, Quana Shop - Sklep Wielobranżowy)
Odpowiedz

#2

Podepnij mnie tysz
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#3

(17-12-2018, 13:41 PM)R0berT napisał(a): Podepnij mnie tysz

Bo ja wim gdzie ty mieszkosz...
Jak ktoś chce się podpiąć to piszcie na Discordzie. Zwykle takie proste sprawy sprawiają trochę problemów które nie są potrzebne na forum.
Quanarin #0552
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości