Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


prośba o od banowanie

#1
Zdjęcie 

1. Nick w grze:ghjb_v33
2. Data ukarania:
3. Nick osoby karającej:MiroTcz
4. Powód bana:spam, multikonto, obrażanie graczy
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban;nie wiem dlaczego mam takie samo IP jak valji 
nie posiadam multikina prosiłbym o unban nie wiem jak możną udowodnić że valji nie jest moim multikontem
Odpowiedz

#2

Jak to prawda ze valji to nie to IP co ghjba to jestem za daniem kolejnej badz ostatniej szansy ghjb
Odpowiedz

#3

Ja jestem za banem, bez możliwości odbanowania. Wybacz, ale za te wszystkie razy Ci się w końcu należy. Nawet jeśli nie masz multikonta, to wyrażasz się okropnie na czacie, nie słuchasz poleceń administracji, robisz na przekór, prowokujesz i nie stosujesz się do panującego regulaminu. W dodatku tepasz w nóżki i swoim zachowaniem pokazujesz że nie należy Ci się kolejna szansa.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#4

Skoro Miro dał bana za multikonto to jednak jakiś dowód na połączenie tych 2 kont musiał być. Nawet jeśli jakoś potrafisz wyjaśnić kwestie multikonta, to nadal ban nie był tylko za multi ale także spam i obrażanie graczy. Jak wejdziemy sobie na listę kar i wejdziemy w historie twojego nicku widzimy 38 kar z czego większość za to samo czyli flood, spam, słownictwo i obrażanie graczy. Mimo ciągłych kar nie widać poprawy. Uważam że ban jest w pełni zasłużony.
Odpowiedz

#5

Uważam, że valij to nie jest multikonto ghjb_v33, ponieważ widziałem jak razem grali i oboje poruszali się w tym samym czasie. Jestem za danien drugiej szansy
Odpowiedz

#6

Wiele razy widzialem oby graczy na serwerze. Watpie by to byla 1 osoba. Jestem za daniem mu kolejnej szansy, zwlaszcza iz ostatnio sie zaczal poprawiać.
Odpowiedz

#7

Popieram słowa Pani Nightmary. Jestem za banem bez możliwości unbana. Kilkakrotnie otrzymywałeś szanse gry lecz każdą z nich zmarnowałeś, nie wierze w twoją poprawę. Pozdro Uśmiech
[Obrazek: gaz.jpg]
Odpowiedz

#8

Nie zgłaszałeś wcześniej ani nie wyjaśniłeś bliskich powiązań z kontem valij, a jest ich wiele:

- Adres IP
- Ten sam moment dołączenia do gry
- Dokładnie ten sam specyficzny sposób pisania na czacie 
- Ten sam stosunek do administracji okazywany niejednokrotnie na czacie publicznym

Czyżby brat bliźniak?
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#9

(22-02-2019, 10:07 AM)MiroTcz napisał(a): Nie zgłaszałeś wcześniej ani nie wyjaśniłeś bliskich powiązań z kontem valij, a jest ich wiele:

- Adres IP
- Ten sam moment dołączenia do gry
- Dokładnie ten sam specyficzny sposób pisania na czacie 
- Ten sam stosunek do administracji okazywany niejednokrotnie na czacie publicznym

Czyżby brat bliźniak?

valji później wchodzi i valji gorzej odemnie się zachowuje bo ja się już powoli się poprawiałem censto pisałem do niego aby wbił dlatego w podobnym czasie wbijał 
 nie umiem wytłumaczyć IP ale jak by to była ta sama osoba to niby jak każdy robił co inego  w tym samym czasie to nie jest możliwe aby jedna osoba mogła chodzić budować za dwóch inaczej się odemnie zaholuje można to zauważyć podobny zachowanie w stosunku do administracji jest podobny bo razem odwalaliśmy na wielu serwerach ostatnio zacołem się poprawiać ale valji to valji i zawsze będzie odwalał nie wiedziałem ze jest ten sam adres IP dopiero po banie sie dowiedizałem
Odpowiedz

#10

(22-02-2019, 14:10 PM)Ghjb napisał(a):
(22-02-2019, 10:07 AM)MiroTcz napisał(a): Nie zgłaszałeś wcześniej ani nie wyjaśniłeś bliskich powiązań z kontem valij, a jest ich wiele:

- Adres IP
- Ten sam moment dołączenia do gry
- Dokładnie ten sam specyficzny sposób pisania na czacie 
- Ten sam stosunek do administracji okazywany niejednokrotnie na czacie publicznym

Czyżby brat bliźniak?

valji później wchodzi i valji gorzej odemnie się zachowuje bo ja się już powoli się poprawiałem censto pisałem do niego aby wbił dlatego w podobnym czasie wbijał 
 nie umiem wytłumaczyć IP ale jak by to była ta sama osoba to niby jak każdy robił co inego  w tym samym czasie to nie jest możliwe aby jedna osoba mogła chodzić budować za dwóch inaczej się odemnie zaholuje można to zauważyć podobny zachowanie w stosunku do administracji jest podobny bo razem odwalaliśmy na wielu serwerach ostatnio zacołem się poprawiać ale valji to valji i zawsze będzie odwalał nie wiedziałem ze jest ten sam adres IP dopiero po banie sie dowiedizałem


Nadal nie wyjaśniłeś co to za konto valij.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości