Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Quanarin

#1

Nick w grze: Quanarin

Wiek: 30 marca będzie 19 lat.
Staż na serwerze (od kiedy grasz):  Od listopada 2017
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: W zależności od obowiązków na dłużej lub krócej, ale średnio 3-4h dziennie.
Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory: Pewnie, zwykle jestem w każdy piątek.
Otrzymane na serwerze kary: Brak kar na serwerze.
Długość gry w Minecraft: 2010 – 2011 rok, nie pamiętam dokładnej daty. Gram od dziecka.
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak.
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker, Ladykotka, Animekowa.
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Brak.
Obecni Moderatorzy (wymień): MilKaHinKa, Pawelek1212
Komendy KidModa/CzatModa:
  • KidMod: /kick /tempmute /warn 
  • CzatMod: /kick /tempmute /warn /mute /jail /cc /chatclear

Obowiązki KidModa/CzatModa:
  •  Dostępność dla graczy i innych członków administracji
  •  Wsparcie graczy przy rozwiązywaniu podstawowych problemów technicznych związanych z grą oraz serwerem (np. zasady działania mikstur, crafting przedmiotów, działanie   niektórych plugnów (np. Zwierzaki)
  •  Dbanie o porządek na czacie,
  •  Informowanie administracji wyższych stopni o problemach technicznych serwer
  •  Znajomość działania popularnych pluginów i komend, by móc udzielać pomocy graczom. 

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie natknąłem się na żadne bugi na serwerze, jeśli już coś znajdę to zgłaszam na bieżąco.
Gdzie znajduje się regulamin:
  • Na forum: Forum MineWorld.PL > Centrum Informacyjne > Regulaminy i Ogłoszenia > "Regulamin gry oraz forum"
  • Na discordzie: na kanale #regulamin
  • W grze: Pod komendą /regulamin
  • Link: https://mineworld.pl/index.php/regulamin/
Dlaczego właśnie Ty:
Skoro i tak gram i to dość często to czemu nie mógłbym pomagać w prowadzeniu serwera? Czasem jestem świadkiem sytuacji w których osoby przesadzają i powinny zostać w jakiś sposób ukarane, czasem ktoś nie ma czasu wejść, a ja nic nie mogę poradzić. Chciałbym spróbować swoich sił w roli kidmoda. Niektórzy twierdzą, że widzą mnie w administracji, praktycznie każdy stały gracz mnie zna i wiele osób mi ufa. Raczej jestem lubianym graczem wśród naszej społeczności. 
Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Mam na imię Mateusz, mieszkam w okolicy Ostrowca Świętokrzyskiego. Od trzech lat jestem uczniem technikum na profilu informatyk. Interesuje mnie to, co mnie interesuje w danym momencie. Jeszcze nie wiem co chciałbym w życiu robić. Jeśli chodzi o hobby to oprócz gry na komputerze, znajdzie się jeszcze taniec towarzyski. Lubię mieć wszystko poukładane i na miejscu, przykładem może być mój magazyn w Minecraft :D. Jestem raczej osobą z poczuciem humoru, staram się uszczęśliwiać ludzi nawet jeśli sam nie jestem w nastroju. Ciężko mi nawiązywać znajomości z osobami, które nie są zbyt gadatliwe ze względu na to, że sam za gadatliwy nie jestem jeśli osoby dobrze nie znam. Na MineWorld nawiązałem wiele ciekawych znajomości, między innymi dla takich osób chciałbym uprzyjemnić i usprawnić rozgrywkę na serwerze, co do tej pory starałem się robić jako gracz :)

#2

Podanie jest napisane bardzo czytelnie, a ja otwarcie przyznam, że już od dawna widziałem w Tobie materiał na członka administracji.

Twój wiek, staż i umiejętności zapewniają odpowiednie warunki do pozytywnego rozpatrzenia kandydatury.

Znamy Quanarina nie od dziś i wiemy, że to sumienny, empatyczny, pracowity i odpowiedzialny gracz. Jedne z najlepszych (a może i najlepsze) umiejętności w budowaniu - również na plus.

Wkład w serwer masz naprawdę wielki i od początku chciałeś dobrze, bo zależało Ci na zapewnieniu miejsca dla graczy, które mogłoby im umożliwić stworzenie swobodnej wspólnoty. Dla ścisłości - nie chodziło tylko o "gildię", chodziło o dużo większy i trudniejszy w realizacji projekt. Zasłynąłeś z tego na tyle, że każdy wie co osiągnąłeś.

Mogę śmiało powiedzieć, że nie skłamałeś w podaniu odnośnie grania dla innych, bo w wyniku swojego wkładu napotykałeś na swojej drodze nieprzyjemności (ze strony graczy bezpośrednio z tej wspólnoty, czasem również ze strony graczy, którzy po prostu chcieli jej zaszkodzić), a mimo tego nie poddawałeś się i dalej ciągnąłeś swój projekt, który wiele dawał innym, ale Tobie już niekoniecznie.

Pamiętam też, że zbudowałeś (moim zdaniem i nie tylko) najbardziej okazałą drogę na CV, która nie przeszła ze względu na preferencje związane z prostymi i skromnymi drogami. Nie zrobiłeś tego na odczepne, tylko solidnie się przyłożyłeś i dałeś popis swoim umiejętnościom - oczywiście nie tylko w tym przykładzie, który właśnie wymieniłem. Aktualnie także pracujesz nad lobby, które z pewnością będzie świetne...ja w to nie wątpię, bo znam Twoje umiejętności. 

Uważam, że osoba podejmująca się ciężkich i nieopłacalnych dla siebie (ale dla innych owszem) wyzwań, które mają na celu polepszyć graczom warunki - byłaby świetnym członkiem administracji, który już zdążył zdobyć uznanie i zaufanie wśród graczy.

Często idziesz na eventy, jesteś bezinteresowny, nie szukasz nigdzie taniej i niepotrzebnej atencji, a także zachowujesz wysoki poziom kultury osobistej.

Jesteś także (podobnie jak Damonte) po prostu "prawdziwy".

Jestem na TAK.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#3

Jesteś uczciwy, sumienny i pracowity, co pokazałeś wiele razy dokladając swoją "cegiełkę" do budowy serwera. W stosunku do graczy niekonfliktowy, sympatyczny, obdarzony pozytywną energią która udziela się również osobom z którymi grasz. Wydaję mi się, że z obowiązków administracji wywiązywałbyś się z nadwiązką. Dużo wnosisz na serwer i widać, że chcesz wnosić jeszcze więcej. Jak dla mnie bezsprzecznie najlepszy kandydat na to stanowisko Uśmiech

#4

Myślę że potrafiłbyś się zająć obowiązkami kidmoda i wogóle pracą z graczami , tym bardziej skoro jesteś burmistrzem takiego dużego miasta jak Auris ,w którym zadowalasz spore grono osób.
Jestem na tak
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#5

Podpisuje się rękoma i nogami pod Lelouchem, 100% na tak Uśmiech

#6

Jedyna osoba poza Damontem, która napisała podanie i nadaje się do administracji jak narazie : D
[Obrazek: md0d5e.jpg]

#7

Quana, jesteś razem z Damo najlepszym kandydatem.
A jeszcze lepszym na budowniczego.
Podanie ładnie napisane, wiek na plus.
Zgadzam się z Lelouchem.
Życzę Ci dostania się do administracji.

#8

(08-03-2019, 20:44 PM)Jimouri napisał(a): Jedyna osoba poza Damontem, która napisała podanie i nadaje się do administracji jak narazie : D

Nie wyciągajmy pochopnych wniosków
  Oczko
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#9

Każdy ma prawo do swojego zdania, Ty swoje już wymieniłeś, ja moje również. Napisałem to skrótowo, chodziło mi o to, że są najlepszymi kandydatami.
[Obrazek: md0d5e.jpg]

#10

Ja jestem na TAK
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości