Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Quanarin

#11

Zgadzam sie, jedno z dwoch nadajacych sie podan
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#12

jestem na tak

Wiek bradzo na +, staż na serwerze dobry oraz nie da sie go sprowokować (testowałem)
[Obrazek: giphy.gif]

#13

Po twoim stylu bycia widać, że nie idziesz po rangę lub po odrobinę władzy nad graczami. Natomiast widać, że chcesz pomóc przy utrzymywaniu porządku na serwerze i wspieraniu jego rozwoju. Pozytywne rozpatrzenie tego podania spowoduje nagły wzrost poziomu energii i świeżości w aktualnym składzie administracji, dlatego popieram Twoją kandydaturę.

#14

Może wypowiem się w ten sposób podanie jest czytelne, bardzo fajnie się je czyta. Twój wiek jest jak najbardziej na plus. Około 2 lat stażu na serwerze mówi same za siebie. Odbieram Cię jako osobę kulturalną, miłą i lubianą przez graczy. Duża aktywność w rozwoju serwera jest również mega na plus. Myślę że jak najbardziej przyda nam się ktoś taki jak Ty w naszych szeregach Oczko Jestem jak najbardziej na tak Uśmiech

#15

Jak najbardziej jestem na tak, podpisuję się pod wypowiedziami osób wyżej, bardzo czytelne i estetyczne podanie, a i sam kandydat jest poukładany i uważam, że doskonale się nadaje, aby wstąpić w nasze progi.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#16

Jesteś miły i sympatyczny. Podanie ładnie napisane. Jestem na tak

#17

Bardzo kulturalna osoba. Przede wszystkim cierpliwa i taka, którą trudno wyprowadzić z równowagi, co ceni się w administracji. Pomocny i angażujący się w życie serwera, a na dodatek aktywny i często widywany na chacie. Sama Unia Północna jest dowodem zaangażowania i poświęcenia temu co robi. Wielki projekt, w który wkłada 100 % siebie. Niczego nigdy nie zaniedbywał i wszystko ma zawsze poukładane. Miła osoba z którą można przegadać całe godziny. Oczywiście jestem na tak.

#18

Podanie przyjęte, przechodzisz dalej, powodzenia.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości