Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#11

Zgodzę się, że patrząc na staż i kary Feralesa przedłużenie bana wydaje się być uzasadnione. Z drugiej strony patrząc na to, że jest to faktycznie jego pierwszy ban od dłuższego czasu i na to, że kopiowanie dywanów jest raczej mało szkodliwe ( dodatkowo z tego co pisał, mógł się zmylić tym że Miro widział taką kopiarkę u kaene na działce i nie dał kary ) myślę, że można by odpuścić przedłużenie kary, albo chociaż je skrócić. O ile przedłużenie było celowe a nie jest wynikiem jakiegoś błędu.

#12

Co ma do jego obecnej kary to ze "był grzeczny" przez jakiś czas? Kary ma na swoim koncie od 1 edycji. I jakoś nigdy nie wyciągnął wniosków z tych kar jakie wyłapał do dziś.

Porównajcie sobie kary kaene (to kaene pierwsza kara) do fere (kary od 1 edycji) i niby dla czego powinni być traktowani tak samo?
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#13

"Kary na swoim koncie ma od 1 edycji" Wydaje mi się że na 1 edycji nie grałem, ale skoro tak mówisz.
[Obrazek: unknown.png]

#14

Ten cały spór wydaje się strasznie głupi. Fera, rzucasz się o te 4 dni i poruszasz tu temat sprawiedliwości. Jasne, zgadzam się z tym, że każdy powinien być równo traktowany bez wyjątków, ale sam powinieneś wiedzieć, że masz sporo kar na koncie, nawet jeśli pracujesz nad poprawą. Czy nie prościej było by już po prostu przeczekać w ciszy te dodatkowe dni, a potem wrócić na spokojnie? Może niepotrzebnie to roztrząsam. W każdym razie, uważam, że kara nie jest tak duża by się o nią spierać, lecz nie zmieniam zdania odnośnie traktowania równo wszystkich graczy i nie mówię tu o przedłużeniu bana dla Kaene.

#15

To że dwoje różnych graczy dostało dwie różnie długie kary to wcale nie oznacza że nie zostali potraktowani równo.

Jeden z ukaranych panów - kaene - otrzymał swoją PIERWSZĄ kare od początku kiedy gra na tym serwerze , a drugi został już na III edycji ukarany 19 razy (15 razy pod nickiem Ferales i 4 pod nickiem MistrzFlesha) a to tylko III edycja - a gdzie II ...

I chcecie mówic tutaj że taki sam wymiar kary = równe traktowanie?
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
1

#16

Z tego co wiem nie jest to pierwsza kara.

Swoją drogą pewnych kar nie powinieneś liczyć.
[Obrazek: unknown.png]

#17

Ferales, potraktowałem Cię taką karą (jeden raz, reszta sytuacji to kicki) ze względu na godzinę, a prawda jest taka, że równie dobrze mogłem dać cięższą. Skoro w taki sposób widzisz moje kary...czemu nie wspomnisz o banie ode mnie za niemożliwe obrazy w stronę pewnego gracza, gdzie zwyzywałeś mu rodzinę i to w najgorszy sposób? Możesz też wspomnieć o jeszcze wcześniejszym banie na tydzień. Wiesz, że mogłeś wtedy dostać perma?

Zgadzam się, że są sytuacje i osoby, które mogą czasem się poczuć niesprawiedliwie, ale to nie dotyczy Ciebie i nie w tym przypadku. Zamiast spokojnie znosić kary i jeszcze cieszyć się, że masz możliwość gry na serwerze to wolisz brnąć w swoje wyimaginowane wytłumaczenia.

Denerwują mnie Twoje wieczne wymówki i nielogiczne wytłumaczenia, Ty się nawet nie zastanawiasz przy łamaniu regulaminu, a po otrzymanej karze zaczynasz, ale w błędny sposób.

Nie będzie skrócenia kary, a kłóć się dalej to zadbam o przedłużenie.

Wątek zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości