Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Platynowy żółwi hełm

#11

Według mnie taki hełm byłby dobrym dodatkiem. Tak jak wspomniałaś Nightmara, można mieć pół eq potek na oddychanie, ale miejsce w ekwipunku jest wtedy znacznie zredukowane, co może być problemem gdy ktoś zajmuje się zbieraniem itemów/budowaniem pod wodą i sloty są mu potrzebne. Jeśli ważniejsze aktualizacje zostaną wprowadzone i pojawi się chwila na realizacje tego pomysłu, to jestem za.
Odpowiedz

#12

To jest serwer survival a nie klub przyjaciół myszki miki, dla mnie bezsensowne ułatwianie gry, która i tak jest już bardzo łatwa jak na serwer survival
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#13

Pomysł całkiem spoko, ale to byłoby za duże ułatwienie gry. Od tego są właśnie potki
Odpowiedz

#14

Ehh, no właśnie... Zbyt duże ułatwienie gry. Pomysł naprawdę fajny, ale wydaje mi się, że jest to właśnie zbyt duże ułatwienie. Trzeba trochę popracować, żeby zdobyć potki oddychania pod wodą. Wejść na stronę z nimi, żeby zobaczyć jak się je robi... A potem zdobyć surowce, oprócz tego zrobić tych potek wystarczającą ilość. A jednak administracja stara się, by survival był coraz trudniejszy.
Z tych powodów jestem co do tej propozycji neutralna.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości