Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy ta idea ma sens?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
28.57%
4 28.57%
Nie
57.14%
8 57.14%
Nie mam zdania.
14.29%
2 14.29%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[PROPOZYCJA] System przyjaciół (4 edycja)

#11

Propozycja jest znacznie przedobrzona jeżeli chodzi o funkcjonalności w niej występujące. Jednakże sama idea będąca sednem wątku mi się bardzo spodobała. 
Mianowicie elementy które dodają nowe komędy, system zaproszeń czy oceniana są absolutnie zbędne i ich wykorzystywanie przez gracy było by wątpliwe 
(rzadko kiedy by ktoś to wykorzystywał o ile by o tym wiedział a sama ocena by nic nie zmieniała). 

Moim zdaniem jednakże można by wprowadzić rozszerzenie działania prywatnych wiadomości o działanie między serwerami tak by nie trzeba było przechodzić między serwerami celem przekazania komuś jakiejś informacji. 
(Abstrahując od powodów przez które osoba nie mogła by tego zrobić przez discorda typu brak telefonu pod ręką czy przekonania religijne) 
Takie rozwiązanie nie było by tak skomplikowane w wdrożeniu co podana powyżej propozycja a ułatwiła by niektórym komunikacje między innymi graczami.

Podsumowując jestem na tak w kwestii zmiany aktualnego stanu rzeczy jednakże propozycja wymaga korekty.
[Obrazek: syknatura-1.png]

Odpowiedz

#12

Co do propozycji jestem na nie, lecz jeżeli chodzi o te wiadomości to mogłyby zostać wprowadzone bo jeżeli ktoś nie ma Discord (większość ma) lub coś to możnaby było szybko się kontaktować.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości