Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba u usunięcie bana

#1
Kostka 

1. Nick w grze: WujekBody
2. Data ukarania: 04.07.2019
3. Nick osoby karającej: Pawelek1212
4. Powód bana: celowy afk
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Ponieważ stałem w miejscu i łowiłem ryby. Nie ma w regulaminie że nie można ich nie łowić, bądź że trzeba się ruszać co chwilę podczas ich łowienia, wygodniej mi jest stać w miejscu i je lowiac. Czat miałem wyłączony ponieważ irytują mnie kłótnie graczy, oraz ich ciągle narzekanie na wszystko. Pozdrawiam.
Odpowiedz

#2

16. Zabronione jest celowe przebywanie AFK lub używanie jakichkolwiek zewnętrznych narzędzi/skryptów unikających AFK w celu odnoszenia nieuczciwych korzyści na serwerze.

   Zdarzenie podchodzi pod ten punkt regulaminu. Nie reagowałeś na moje wiadomości, których wysłałem kilka na większej przestrzeni czasowej (ponadto dają one powiadomienie dźwiękowe), później Cię nawet uderzyłem, żeby zobaczyć czy zareagujesz. Odpowiedzi żadnej nie uzyskałem, natomiast nadal machałeś wędką, z tego też powodu dostałeś bana. Jest on tylko na 7 dni, co nie jest długim czasem biorąc pod uwagę tą sytuację.

http://pokazywarka.pl/d3pk7u/
3
Odpowiedz

#3

Macie gdzieś rozpisane że za ten i za ten pkt regulaminu jest jak na dłuższy czas? Bo z tego co widziałem to nigdzie tego nie ma. Więc nie wiem dlaczego dostałem bana na 7dni gdy inni dostają tylko na 1dzien z powodem "regulamin" takze te 7dni jest przesądzone.

(05-07-2019, 13:30 PM)WujekBody napisał(a): Macie gdzieś rozpisane że za ten i za ten pkt regulaminu jest jak na dłuższy czas? Bo z tego co widziałem to nigdzie tego nie ma. Więc nie wiem dlaczego dostałem bana na 7dni gdy inni dostają tylko na 1dzien z powodem "regulamin" takze te 7dni jest przesadzone.
Odpowiedz

#4

Nie, nigdzie nie jest dokładnie rozpisane na ile dostaniesz bana za złamanie konkretnego punktu regulaminu, ale jak wejdziesz na czwarty link od góry na https://mineworld.pl/index.php/regulamin/ to masz tam wypisane konsekwencje jakie może przynieść nieprzestrzeganie regulaminu . Wchodząc na server zobowiązujesz się do jego przestrzegania. Niektórzy z tym samym powodem bana dostawali o wiele dłuższą karę. To było twoje pierwsze wykroczenie dlatego ban został skrócony. Ja na twoim miejscu cieszył bym się, że nie dostałeś bana na miesiąc, albo perma
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości