Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


odwolanie bana

#1

1.Dominikusowski

2.05.11.2019 09:53

3.MiroTcz

4.X-ray

5.Ponieważ pomagam innym graczom w budowie swoich miast i daje im diamenty i inne drobiazgi, pomagam początkującym. I też oni potrzebują mnie bo musze im pomóc w budowaniu zamku. ogólnie jestem bardzo miłem graczem i bardzo lubie grać na tym serwerze. 

-Dominikusowski

(PS- Lubie całą administrację Duży Uśmiech)
2

#2

Oho, używasz cheatów, łamiesz regulamin, nie okazujesz żadnej skruchy mimo odwołania do bana i jedyne co masz do powiedzenia to "gracze mnie potrzebują". Czy uważasz że to co przedstawiłeś sprawi że zostaniesz odbanowany?
?

#3

Dajesz im diamenty? Te z X-Ray? 
Używanie zewnętrznych programów dających Ci przewagę nie jest legalne na naszym serverze


Cytat:13. Zabronione jest posiadanie/używanie programów/modyfikacji dających nieuczciwą
przewagę w grze lub też zabronionych z przyczyn nieokreślonych. Za tego typu
przedmioty uznaje się m.in. zmodyfikowane wersje gry Minecraft np. Nodus, Wurst,
Huzuni, programy typu X-Ray, CheatEngine itd.

jeśli chcesz dostać unbana podaj prawdziwy powód, zamiast przykładów używania diamentów, które wydobyłeś przy użyciu x-ray
Obecnie nie widzę dla Ciebie szans na unbana.
[Obrazek: Sygn2.png]

#4

facepalm

#5

Prometeusz dzisiejszych czasów. Bohater, na którego nie zasługujemy
1

#6

Jak dla mnie uzasadnienie jest hm... śmieszne? Irracjonalne? Dziecinne?
Bądźmy poważni Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#7

wgl tego x-ray to używałem tylko na III edycji bardzo przepraszam
i też kupiłem unbana i nie chcę stracić pieniędzy i nie mam nawet tekstur paka na x-ray moge wyslac zdjecie

co mam jeszcze powiedzieć

#8

Ja przepraszam, że mój komentarz nie będzie jakoś bardzo poważny, ale ja się nie mogę przestać śmiać Duży Uśmiech. Zero skruchy, zero jakiegokolwiek poczucia winy, jeszcze brakuje tu wyraźnych pretensji do pełnego szczęścia. Jedyne co teraz myślę to takie głośne "Płacz ze śmiechu!" Kupiłeś unbana i nie chcesz tracić pieniędzy to po co używałeś X-raya?

#9

używałem na III edycji

#10

Bana dostałeś za używanie go na tej ( 4 ) edycji. Są na to dowody więc nie wmawiaj, że używałeś go tylko na 3 edycji.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości