Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Umorzenie banicji

#1
Serce 

1. Nick w grze: Kesurion
2. Data ukarania: 17.01.2020 
3. Nick osoby karającej: Damonte
4. Powód bana: multikonta
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Powodów jak się nie zdziwicie nie ma wielu, ale podam kilka mi znanych. Nie mam(aż tak) wielu kar. Racja miałem kilka niegroźnych przewinień głównie za pisanie banialuków i dokuczanie innym graczom. Gram na serverze od połowy drugiej edycji i do tego czasu nie miałem na tyle poważnego występku. O dziwo robiłem też inne rzeczy, które nie zaliczają się pod #złe. Szczypię się po tym co zrobiłem i ubolewa nad straceniem permisji dalszej gry, dlatego też chcę okazać to, że nie jestem zwykłym trollem, który przechodzi od servera na server by robić wygłupy. Ten server szczególnie trafił w moje upodobanie dlatego zatrzymałem się przy nim na tak długi czas. Spędziłem setki godzin grając z innymi ludźmi i po prostu się dobrze bawiąc. Nie chcę utracić ostatniej frajdy z gry w MC. Dlatego proszę o rozpatrzenie mojego odwołania pozytywnie. Dodam, że multikonta nie brałem żadnych korzyści. Obiecuję, że to zachowanie się nie powtórzy i oferuję poprawę. Kesurion cares!
1

#2

Nie napisałeś najważniejszego: po co było Ci multikonto?

#3

Co prawda twoje wcześniejsze przewinienia nie były poważne, głównie były spowodowane denerwowaniem innych ludzi włącznie z administracją oraz tym że nie stosowałes się do ich poleceń. Jak na tak długi czas który grasz na serwerze nie są to poważne przewinienia trzeba ci to przyznać, lecz zakładanie multikont jest poważniejszym wykroczeniem powinieneś o tym doskonale wiedzieć skoro tak długo grasz. Moim zdaniem jeśli obiecał byś poprawę był bym za zmianą wymiaru kary na ban czasowy od 2 do 4 tygodni w ramach drobnej nauczki za to co zrobiłeś.

#4

Dostałeś taką karę ponieważ grasz już tu długo i powinieneś dobrze znać regulamin. A to już nie pierwsza próba trolla z Twojej strony i nie pierwsza kara. Uznałem tworzenie multikonta tylko dla trolla i nazywanie z niego graczy na serwerze "wrogami ojczyzny" i mówienie, że zginą i wymienianie ich nicków za dość toksyczne. Kara zostanie zmieniona na bana na 30 dni bana. Jeżeli taka próba trolla/prowokacji się powtórzy otrzymasz ponownie permanentnego bana.

#5

przeinaczanie jakieś, nieźle to podkoloryzowałeś

#6

Gdzie tu podkoloryzowanie ? Ciesz się, że kara została w ogóle zmniejszona.
https://zapodaj.net/44db0b2b13c0f.png.html

#7

Według mnie wykorzystywanie nicków innych graczy w taki sposób jest dużą przesadą - w szczególności, kiedy chodzi o tak poważne sprawy, jak ojczyzna i mam wrażenie, że niezbyt zdajesz sobie sprawę z tego, co piszesz, ale mimo wszystko powinieneś ponosić tego konsekwencje.

#8

Twoje zachowanie było toksyczne od dłuższego czasu. Przeklinałeś, wyzywałeś, prowokowałeś i łamałeś regulamin w inny sposób. Screen, który dał Damonte udowadnia to, że nic nie podkoloryzował, a ty dalej próbujesz coś osiągnąć z dalszego zachowując się toksycznie i łamiąc regulamin po raz enty. To była tylko kwestia czasu, gdy zostaniesz ukarany za twoje wszystkie występki, a jeżeli się nie cieszysz z tego, że ban został złagodzony i nadal kombinujesz to zawsze to skrócenie można cofnąć.
[Obrazek: Sygn2.png]

#9

Sprawa jest wyjaśniona i zamknięta, dalsze posty uważam za niepotrzebne.

Zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości