Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


odwołanie

#1

1 Nick w grze: Ploneczq 
2 Data ukarania: 14.09.2020
3 Nick osoby karzącej: R3d3q
4 Powód bana: Kolejne wyzwiska na msg, a mówiłeś że już nie będziesz... jak widać jeszcze kłamiesz
5 Dlaczego uważam, że powinnam dostać unban: Zaczęło się od tego, że zkeram pisał rzeczy typu "Ploneczq fajny domek może mnie o prowadzisz? ". Zdenerwowałam się trochę, że wie gdzie mieszkam, ale napisałam "spoko tylko nie zabijaj", on odpowiedział "ok" (albo coś podobnego). Wracam do domu i oczywiście Zkeram mnie zabija, wpisuje /back a on znowu. Wkurzyłam  się i go raz wyzwalam, ale chyba każdy by się zdenerwował po czymś takim. Odrazu po tym dostałam bana. Kilka dni przed tym dostałam bana na 2 dni (już pisałam odwołanie), też za wyzwanie, ale to był mój kuzyn. Uważam, że za coś takiego nie powinien być ban na taki czas. Proszę o złagodzenie kary lub całkowite jej usunięcie, pozdrawiam.
Odpowiedz

#2

No niby faktycznie... Dosyć surowo jak na obrazę, ale nie znam dokładnie sytuacji i nie wiem co takiego pisałeś, więc najlepiej jakby R3d3q wypowiedziałby się na ten temat
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#3

Sytuacja z mojej perspektywy wygląda tak - za pierwszym razem obrażałeś graczy i dostałeś bana czasowego, za zachowanie przeprosiłeś i obiecałeś że nie będziesz się już tak zachowywał. Teraz obraziłeś kolejnego gracza, co traktuję jako kłamstwo i oszukiwanie administracji. Napisałeś odwołanie do tamtego bana, nie przeszło. Obecność twojego zachowania na serwerze jest zbędna, ponieważ nie wiem czy ci wierzyć i zaufać kolejny raz. Nie przekonałeś mnie do tego. Przejrzałem też waszą historie na msg i nie znalazłem nic w stylu "Ploneczq fajny domek może mnie o prowadzisz?". Dopytywałeś się tylko o koordy twojego i domku zkerama. Później zacząłeś prosić go o pieniądze, on jednak odrzucił twoją prośbę (co jest zrozumiałe), a ty po tym obraziłeś go. Reszta nie odgrywa większej roli w wątku. Poczekam na opinie innych. Obecnie jestem przeciw unbanowi.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#4

Moim zdaniem dość surowa kara jak na obraze. Nie znam dokładnie obu sytuacji po których dostałaś/eś bany. Ja bym może na początek dała warn lub mute czasowy w zależności jak wyglądała sytuacja. Po powtórzeniu się przewinienia dałbym czasowy ban. Ja bym skróciła bana, dała tą szanse na poprawę ale decyzja należy do R3d3qa.
Odpowiedz

#5

(19-09-2020, 16:41 PM)Redeq napisał(a): Sytuacja z mojej perspektywy wygląda tak - za pierwszym razem obrażałeś graczy i dostałeś bana czasowego, za zachowanie przeprosiłeś i obiecałeś że nie będziesz się już tak zachowywał. Teraz obraziłeś kolejnego gracza, co traktuję jako kłamstwo i oszukiwanie administracji. Napisałeś odwołanie do tamtego bana, nie przeszło. Obecność twojego zachowania na serwerze jest zbędna, ponieważ nie wiem czy ci wierzyć i zaufać kolejny raz. Nie przekonałeś mnie do tego. Przejrzałem też waszą historie na msg i nie znalazłem nic w stylu "Ploneczq fajny domek może mnie o prowadzisz?". Dopytywałeś się tylko o koordy twojego i domku zkerama. Później zacząłeś prosić go o pieniądze, on jednak odrzucił twoją prośbę (co jest zrozumiałe), a ty po tym obraziłeś go. Reszta nie odgrywa większej roli w wątku. Poczekam na opinie innych. Obecnie jestem przeciw unbanowi.

zkeram to "fajny domek oprowadzisz" (nie pamiętam) pisał na ogólnym nie na pw
Odpowiedz

#6

Ja osobiście jestem za Skróceniem bana do max jednego tygodnia
[Obrazek: Sygn2.png]
1
Odpowiedz

#7

Według mnie za przekleństwa i umyślne obrażanie gracza powinny być tylko i wyłącznie warny bo w końcu kiedyś się uzbiera na tego bana
Odpowiedz

#8

(14-09-2020, 20:43 PM)ploneczq napisał(a): 1 Nick w grze: Ploneczq 
2 Data ukarania: 14.09.2020
3 Nick osoby karzącej: R3d3q
4 Powód bana: Kolejne wyzwiska na msg, a mówiłeś że już nie będziesz... jak widać jeszcze kłamiesz
5 Dlaczego uważam, że powinnam dostać unban: Zaczęło się od tego, że zkeram pisał rzeczy typu "Ploneczq fajny domek może mnie o prowadzisz? ". Zdenerwowałam się trochę, że wie gdzie mieszkam, ale napisałam "spoko tylko nie zabijaj", on odpowiedział "ok" (albo coś podobnego). Wracam do domu i oczywiście Zkeram mnie zabija, wpisuje /back a on znowu. Wkurzyłam  się i go raz wyzwalam, ale chyba każdy by się zdenerwował po czymś takim. Odrazu po tym dostałam bana. Kilka dni przed tym dostałam bana na 2 dni (już pisałam odwołanie), też za wyzwanie, ale to był mój kuzyn. Uważam, że za coś takiego nie powinien być ban na taki czas. Proszę o złagodzenie kary lub całkowite jej usunięcie, pozdrawiam.

Osobiście uważam, że kara jest dość surowa, jak na jedno wyzwisko. Myślę, że lepiej jest dać mute na kilka dni, lub skrócić bana do max.tygodnia
Odpowiedz

#9

Ban zostanie skrócony do pięciu dni od tej chwili.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości