Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[SKARGA] Fenghuang

#11
Oczko 

Przemek. Jestes najwiekszym pajacem na tym servie. Sprowokowales mnie dzisiaj nie raz,a konsekwencji nie poniosles. Ciesz sie poki mozesz. Karma wraca ;Oczko a do miro jeszcze jedna rzecz. Przegladaj dokladniej logi. Pozdrowki. Nie bd wiecej sie wcinal w ten server. Zamykam sie na wyspie i mam was lekko mowiac gdzies.

Przemek. Jestes najwiekszym pajacem na tym servie. Sprowokowales mnie dzisiaj nie raz,a konsekwencji nie poniosles. Ciesz sie poki mozesz. Karma wraca ;Oczko a do miro jeszcze jedna rzecz. Przegladaj dokladniej logi. Pozdrowki. Nie bd wiecej sie wcinal w ten server. Zamykam sie na wyspie i mam was lekko mowiac gdzies.

#12

Cytat:Mowisz,ze wszystko jest w logach to dlaczego nie widzisz ,ze zwracam rzeczy i jeszcze daje od siebie? 


To jest po prostu śmieszne. "Napadam na dzielnicy bezbronne staruszki, kradnę torebki i oddaję więc w czym problem?"



Cytat:Przyjeliscie sobie,ze jestem ten zly i jak cos sie dzieje to z gory na mnie baty leca

Tak, skoro większość faktów (jeśłi nie wszystkie) świadczą przeciw tobie to przyjmujesz pozycję ofiary w kolejnym już zresztą wątku i szkoda mi tego komentować naprawdę. I skoro tak oskarżasz wszystkich wokół o prowokowanie i obrażanie to bardzo proszę złóż skargę zgodnie z zasadami.

Cytat:Takis madry jak to pisal ale widac golym okiem,ze patrzysz na jedna strone medalu. 

No trochę nie bardzo, bo kolejny raz w twoim wątku poświęcam cenne godziny na czytanie logów żeby móc znaleźć niepodważalne dowody w sprawie której dotyczy skarga i nie tylko i jak pisałem już wcześniej nie polecam brnąć w tę stronę, bo nie warto. Nie prowadzę serwera ani od dzisiaj, ani dla zabawy i jak coś piszę to nie są to wyssane z palca rzeczy tylko fakty.


Cytat:No i na koniec zapytam w ktorym punkcie regulaminy jest napisane ,ze nie mozna zabijac innych graczy albo moze ile razy moge ich zabic.


Złamałeś co najmniej kilka punktów m.in. ten o który tak bardzo prosisz


4. Zabronione jest działanie na szkodę serwera. Za takie działanie uznaje się m.in. wykorzystywanie dziur serwera gry, nieścisłości zasad, które mogą spowodować szkody i nieuzasadnione zyski gracza, a także: obrażanie innych osób, administracji, prowokowanie konfliktów, nękanie, spam, publikacje nieprawdziwych informacji, używanie wulgaryzmów i słów oraz gestów powszechnie uważanych za niestosowne.

Dodatkowo:

16. Zabrania się publikowania treści o charakterze rasistowskim, obrażających uczucia religijne oraz treści mogących naruszyć czyjąś godność osobistą. Zakaz propagowania ustroju komunistycznego, nazistowskiego, faszystowskiego.


A tutaj specjalne punkty chroniące przed cwaniactwem i tworzeniem własnego prawa na poczekaniu:

3. W kwestiach nieuregulowanych należy stosować się do zasad dobrego wychowania oraz kultury. Nie obrażać i nie insynuować, nie pomawiać, nie prowokować konfliktów. Stosować się do poleceń administratora (lub osoby uprawnionej) zmierzających do rozwiązania problemu.

20. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

I jakby to ci nie wystarczyło:

5. Kwestie nietypowe mogą zostać rozpatrywane indywidualnie.


A dokładnie przed chwilą złamałeś kolejny punkt:

18. Zabronione są multikonta. Poprzez multikonto rozumie się sytuację, gdy klient posiada i/lub korzysta z dwóch lub więcej kont jednocześnie. Z jednego adresu IP mogą być zarejestrowane maksymalnie 2 konta. 



Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli. Ale skoro zaniżasz poziom społeczeństwa naszego serwera wypowiedziami typu:
Cytat:Dopracuj swoje smieszne prawo.
to może ułożę specjalnie dla ciebie taki 500-punktowy regulamin żebyś nie miał cienia wątpliwości w żadnej sprawie. Pomijam już twoje ogólne zachowanie, bo szkoda gadać i szkoda nerwów (szczególnie moich) i mam dość użerania się z osobą, która notorycznie łamie podstawowe zasady prawa serwera i kultury oraz przyzwoitości ludzkiej.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości