Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[SKARGA] Animekowa

#1

Ostatnio zabilem typa, a animek dal mi kicka podczas walki on sie cofnal po moje itemy. A pozatym nawet nie wiem za co dostalem tego kicka. Wezcie Cos z tym zrobcie a nie jakis typ zabiera sobie moje itemy a ona jak gdyby nigdy nic udaje boga gry. Co to ma być za administracja serwera kurde a wgl prosilbym o zwrot itemkow.

Wiem wyzywalem ją ale to tylko dla tego że ( powod podany wyżej) >:C

#2

Simer , pkt 3 regulaminu. Niszczenie komuś domu na działce miastowej to chyba nie jest dobre wychowanie :Język do tego dochodzą te słowa po kicku. Usuń temat i nie rób sobie większych problemów ^^

#3

Ja jej domu nie zniszczylem, tylko pozamykalem okna

#4

Nie mówiłes nic o zamykaniu okien Język

#5

Bo ona wie o co chodzilo, q ty nie :c

#6

Chcesz się upierać, Twoja sprawa. Ale ja bym na Twoim miejscu się cieszył że jeszcze nie masz perma bo aniołkiem nie jesteś ^^ Co chcesz działać tą skargą ? Animekowa ma dostać degrada za 1 kicka ? Język Gdybyś posiedział chwile dłużej wczoraj to byś widział że nie zrobiła tego celowo -> nie wiedziała że jesteś w walce. Radzę usunąc ten wątek szybciutko i podziękować że nie dała Ci nic więcej za to co później pisałeś ^^

#7

Z tego co widziałem dostałeś kicka za prowokację. Bycie w walce nie chroni przed konsekwencjami zachowań.  W związku z tym ta skarga jest śmieszna. A za obrażanie administracji dostałeś bana na 24h.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości