Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prosze o unbana

#1

1. Nick w grze: FranioGames
2. Data ukarania: 10.08.2017
3. Nick osoby karającej:MiroTcz
4. Powód bana:X-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:
Ponieważ bardo żałuje mojego złego zachowania i nie zamierzam nigdy więcej czitować . Wszystkie programy usunołem i nie mam zamiaru pobierać ich ponownie.

#2

Ja się cieszę że się przyznales Uśmiech
Myślę że można cb odbanowac
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

Dobrze że się przyznałeś.

Jestem za tym żeby dać ci jeszcze jedną szansę  :shy:
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#4

Dobrze że nie jest to skarga typu "ban za nic", tylko odrazu się przyznałeś. Myślę że można dać Ci szansę.

Jestem za UnBanem.

#5

Przeprosiłeś, przyznałeś się do cheatowania, obiecałeś już nie oszukiwać.
Uważam, że zasłużyłeś na drugą szansę - jestem za ub.


#6

4 razy na tak przechodzisz dalej
[Obrazek: giphy.gif]

#7



Moim zdaniem odpowiedzi do skargi użytkowników i administracji, którzy nie są w stanie wprowadzić coś nowego do sprawy/rozwiązać jej są bezsensowne. Rozumiem jeśli chodzi o wypowiedź osoby z administracji, która karała, ale tutaj ze wszystkich każdy tylko napisał, że jest za ub. To czy będzie miał ub czy nie należy tylko i wyłącznie Admina.

(To tak samo jakby ktoś kogoś przepraszał, a wy byście powiedzieli "przeprosiny przyjęte".. )
[Obrazek: b55221c559007.png]

#8

(11-08-2017, 07:55 AM)TheZiomej napisał(a):

Moim zdaniem odpowiedzi do skargi użytkowników i administracji, którzy nie są w stanie wprowadzić coś nowego do sprawy/rozwiązać jej są bezsensowne. Rozumiem jeśli chodzi o wypowiedź osoby z administracji, która karała, ale tutaj ze wszystkich każdy tylko napisał, że jest za ub. To czy będzie miał ub czy nie należy tylko i wyłącznie Admina.

(To tak samo jakby ktoś kogoś przepraszał, a wy byście powiedzieli "przeprosiny przyjęte".. )

Gracze, a już zwłaszcza administracja mogą jak najbardziej wyrazić swoje zdanie w tego typu wątkach co jednak nie jest równoznaczne z tym, że jak większość napisze "tak" to tak będzie. Poza tym jest to odwołanie od bana w którym to zresztą gracz przyznaje się do winy i nie trzeba mu jej dodatkowo udowadniać. 
Gracz w swoich słowach przeprasza serwer, a nie wyłącznie osobę która go ukarała.

W związku z tym, że FranioGames przyznał się do winy jestem za 2-gą szansą i zdjęciem bana IP. Będziesz mógł zacząć grę na nowym koncie. Bana na dotychczasowe konto nie zniosę, a wszelkie zdobyte oszustwem dobra zostaną odebrane.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości