Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zniknęły mi itemy w ec..

#1

Więc tak jak pisałam w nazwie wątku, zniknęły mi itemy w enderskrzynce... Zniknęły te najlepsze, więc tak jak pisał mi N_Thinker na serwerze mogło to być włamanie Smutek Zmieniłam już hasło, ale bardzo żal mi tych itemów bo były naprawdę dobre. Były to: Miecz diamentowy, elytra (zabiłam BarteQPL i dostałam), tarcze i łuk. Wszystko dobrze zenchentowane, tarcza z fajnym wzorem... Resztę mogę opisać na /msg bądź w prywatnej wiadomości na forum.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#2

Może podaj konkretne informacje takie jak np. data i godzina ostatniego wylogowania (przed rzekomą utratą itemów)?
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#3

Było to wczoraj (29.10.16r) koło godziny 20:50. Kładłam itemy do enderskrzynki, bo chciałam przetestować coś na zombiakach. Potem się wylogowałam. Gdy na następny dzień weszłam, itemów już nie było.. Smutek

Dobra, sprawa nie aktualna.. Znalazłam itemy Płacz ze śmiechu Można zamknąć wątek Język
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

W takim razie dostajesz ostrzeżenie.
Poświęcony został czas i praca administracji na poszukiwanie ewentualnych śladów włamania, by teraz dowiedzieć się, że jednak żadnego włamania nie było, a przedmioty się znalazły.
Następnym razem upewnij się kilka razy czy na pewno coś Ci zniknęło.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości