Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Adam17052013

#1

Witajcie Kochani dzisiaj przedstawiam Wam wywiad z jednym z bardziej znanych graczy jak i aktualnym kidmodem a jest nim Adam17052013, zapraszam do czytania Oczko

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Adam17052013: Cześć , jestem Adam Duży Uśmiech 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Adam17052013: Robię różne rzeczy , od czasu do czasu trochę pompek , rzucanie nożami , strzelanie z łuku , Czasem coś ugotuję , czasem upiekę. Często jednak słucham np. Chóru Alexandrowa albo innych.
Czasem słucham Rapu w języku rosyjskim.
Chociaż , zazwyczaj dużo roboty mam gdy wyrosną ogórki , wtedy zawsze zrobi się dużo słoików aby starczyło na rok , czyli trzeba takie ogórki obrać , pokroić jeżeli robi się w occie , a jeżeli robi się kiszone to w sumie w całości , ostatnio zrobiłem parę słoików dodatkowo z papryczkami chili , tak na próbę i powiem , że bardzo smaczne , tym razem takich zrobiłem więcej.Polecam robić DOMOWE ogórki kiszone bo są o wiele smaczniejsze niż kupione w sklepie , tak samo gdy piecze się chleb. Ślinka mi cieknie i gdy myślę o Domowym świeżo wypieczonym chlebie , z domowym masłem pomidorem domowym świeżo zerwanym , ogórkami... 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Adam17052013: Hmm Jeżeli miałbym opowiadać o moich hobby to powiem , że jest ich wiele, chociaż , najczęściej chodzę do lasu i szukam grzybów.Najbardziej jednak lubię obserwować ludzi , rozumieć ich emocje poznawać ich reakcje na różne rzeczy i zapamiętywanie tego. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Adam17052013: Zazwyczaj to czego boją się inni ja lubię albo traktuje jakby tego w ogóle nie było , węże , pająki , robale , wysokość itp. itd.. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Adam17052013: Heh , dobre pytanie... Stare dobre czasy mc .. Cave Game gdzie się tylko stawiało bloki cobla i zwiedzało ciemnawe pełne mroku jaskinie w których zazwyczaj było ciemno. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Adam17052013: Pamiętam gdy jeszcze grałem na Snow Home potem dostałem Ip Mineworld od pewnej osoby z którą grałem na Snow Home i tym o to sposobem jestem tu na Mineworld. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Adam17052013: Mili Ludzie , Miła atmosfera obejmująca cały serwer , co prawda to prawda , od czasu do czasu "wybuchają" jakieś kłótnie ale to na pewno normalne u ludzi. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Adam17052013: Najbardziej podoba mi się wnętrze spawna bo sam muszę przyznać , że nie jestem najlepszy w budowaniu wnętrz , od czasu do czasu nabywam kolejne umiejętności idące w kierunki meblowania , ale głównie specjalizuję się budując coś co ma dosyć fajny widok z zewnątrz. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Adam17052013: Planuję , I planuję... wiele różnych rzeczy których szczegółów zdradzić nie mogę.Ale zazwyczaj Buduję , rozmawiam z ludźmi i jak już wcześniej wspomniałem poznaję ich reakcje na pytania/Teksty/Sytuacje.  


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Adam17052013: Najbardziej mnie denerwuje duża ilość "oszustów" chodzących po serwerach , ale na szczęście na Mineworld Takich nie ma i mam nadzieję , że nie będzie Oczko
A jeżeli chodzi o zmiany w mc/co bym zmienił to powiem , że na pewno pierwsze co poszło by do zmiany to różnorodność itemów/mobów , fauny / roślin craftingów i wiele tego typu rzeczy.. bo gdy gra nie ma nowości / i trudności , to gra staje się powoli nudna , zwłaszcza gdy w całej grze jest boss ( enderdragon ) którego na dodatek da się zabić łóżkami lub zwykłym łukiem/mieczem i innymi narzędziami a nawet śnieżkami.... 

11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Adam17052013: Podpadł mi tylko jeden gracz ze względu na swoje zachowanie które jest jeszcze gorsze niż moje z początku grania na I Edycji Mineworld , Nicku pisać nie będę ale powiem że nick tej osoby jest związany z popcornem Uśmiech 

12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Adam17052013: Przebywam z różnymi graczami , najczęściej z osobami z administracji.  


13) Jak powstał twój nick?

Adam17052013: W nicku moim Dałem Moje imię a cyferki które tam znajdziecie to zagadka , bardzo trudna lecz zarazem ciekawa , wątpie aby ktoś taką rozwiązał ale jeżeli komuś się uda , będę zmuszony takiej osobie pogratulować , i od razu powiem że cyfry nie są związane z moim wiekiem / zaczynamiem gry w mc itp... Oczko 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Adam17052013: Dużo rzeczy np. jak już wcześniej wspomniał leśny elf , biomy itp itd. chociaż myślę , że za sprawą szczęścia być może więcej biomów zostanie dodanych do Mc , ale jeżeli chodzi o inne marzenia to powiem , że dobrze było by gdyby było dużo graczy Oczko 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Adam17052013: Zazwyczaj gdy oceniam swoją budowlę 4/10 to inni oceniają 10/10.  


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Adam17052013: Budowałem swoje "imperium" na singlplayerze i nie , nie rozwalałem łapką stone'a czy czegoś innego , wszystkiego się uczyłem sam.które powiem , że jest całkiem duże. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Adam17052013: nie miłych przygód jest tyle , że nie umiałbym ich policzyć bo pewnie by "liczb zabrakło". Ale powiem również , że każdy zapewne miał jakieś nie miłe przygody , dodam również , że nie miłe rzeczy są nam potrzebne bo bez nich nie doceniliśmy by tego co mamy Oczko 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Adam17052013: Pozdrawiam Graczy i Administrację , i życzę im miłej gry Oczko 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Adam17052013: Zapewne to co miałbym powiedzieć wszystko umieściłem powyżej Oczko jeszcze raz życzę miłej gry na serwerze 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Adam17052013: Również dziękuję.
Odpowiedz

#2

17 maja 2013 rok. Wydaje mi się, że te liczby to data jakiegoś ważnego wydarzenia z twojego życia. Niestety, nie mogę się nawet domyślać, co wtedy mogło się wydarzyć.
Odpowiedz

#3

(15-08-2017, 13:53 PM)_Maci13_ napisał(a): 17 maja 2013 rok. Wydaje mi się, że te liczby to data jakiegoś ważnego wydarzenia z twojego życia. Niestety, nie mogę się nawet domyślać, co wtedy mogło się wydarzyć.

zagadka nie ma nic wspólnego z datami , podpowiem , że jest związana z liczbą liter w nicku , ale to tylko tyle moge podpowiedzieć Uśmiech
Odpowiedz

#4

A ja myślałem ze już był wywiad z Adasiem Uśmiech
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości