Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na 3togo

#1

1. Nick oskarżającego: Grzesiule
2. Nick oskarżonego: 3togo
3. Opis sytuacji: Grałem na serwerze survival nagle w pewnym momencie musiałem odejść od komputera, dlatego schowałem się w pomieszczeniu 1x1 gdzie były drzwi. Gdy wróciłem do sprzętu to zauważyłem że umarłem. Zabił mnie 3togo otwierając cały czas drzwi i klikając lewy przycisk myszy. 3togo sam się przyznał na czacie że użył dziury w tym pluginie
4. Data zdarzenia: 18.08.2017
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: 

Podczas pisania z nim na serwie napisał że MiroTcz (Admin) pozwolił na korzystanie z tego 

[b]https://zapodaj.net/c1ff8c2fc0acd.png.html[/b]

[b]https://zapodaj.net/22195bfdf26ff.png.html
[/b]

#2

No no, jest to wykorzystywanie błędów gry, ale ty też sobie zawiniłeś.
Pamiętaj: AFCZ ZAWSZE NA SPAWNIE
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

(18-08-2017, 13:49 PM)_KoteQ_ napisał(a): No no, jest to wykorzystywanie błędów gry, ale ty też sobie zawiniłeś.
Pamiętaj: AFCZ ZAWSZE NA SPAWNIE

Wiem zawsze afcze ale akurat pisałem "szybko musiałem odejść od komputera" Smutek
Więc się szybko schowałem gdzieś, gdzie nikt nie mógł mnie zabić Smutek

#4

(18-08-2017, 13:53 PM)Grzesiule napisał(a): Więc się szybko schowałem gdzieś, gdzie nikt nie mógł mnie zabić Smutek

Gdzieś gdzie nikt nie mógł cię zabić? Przez drzwi można przechodzić enderperłą oraz teleportować się przez nie refrenusem


#5

(18-08-2017, 14:03 PM)polamparta napisał(a):
(18-08-2017, 13:53 PM)Grzesiule napisał(a): Więc się szybko schowałem gdzieś, gdzie nikt nie mógł mnie zabić Smutek

Gdzieś gdzie nikt nie mógł cię zabić? Przez drzwi można przechodzić enderperłą oraz teleportować się przez nie refrenusem

Refrenusem by nie wbił w około 10 minut kiedy afczyłem bo była ta kratka 1x1 i by mu ciężko było, chyba nawet się nie da wbić do takeigo pomieszczenia gdzie stoi gracz
a enderperłą raczej by nie wbił ponieważ moim ciałem bym go odpychał i nie wszedł Uśmiech
a sam się przyznał i na czacie i na /msg Uśmiech

#6

Wiesz... to, że napisał że wykorzystywał bug to nie jest taki porządny dowód. Każdy może tak napisać. (nwm po co ktoś miałby pisać, że wykorzystywał bug jeśli tego nie robił, ale jednak jest taka możliwość)
Poza tym gdyby użył perły, nie wypchnąłbyś go. Wszedłby bez problemów. Z refrenusem też można trafić za 1 razem, jeśli ma się szczęście.


#7

Twoją odpowiedź już znam teraz czekam na kogoś z Administracji co o tym sądzą Uśmiech
Jeśli skarga nie będzie brana pod uwagę trudno każdy czasami przegrywa 
Dużo osób mi pisało bym napisał tą skargę i się okaże Duży Uśmiech

#8

Komendę /spawn nie piszę się długo, no ale cóż, stało się. Jest taki błąd jak otwieranie drzwi i bicie jednocześnie na czyjejś działce, więc on musiał to wykorzystać.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#9

Nie jest to wykorzystanie buga według mnie, zabił Cię w legalny sposób, do tego tylko raz.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#10

No, to chyba jest wykorzystywanie bugów, przyznał się.... Ale nie wiadomo, mógł tak o po prostu to napisać, szkoda że nie wyszedłeś szybko z gry. Mógł się tepnąć refrenusem, nie wiem czy to jest możliwe. Mógł też zrobić to perłą, ale w sumie perłą to chyba jest jakieś wykorzystywanie, nie wiem. Czekamy na odpowiedź Mira.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości