Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na 3togo

#11

Niektórzy mają rację , mogłeś pójść na spawn i w czasie teleportacji już mieć z/w , ale 3togo według mnie wykorzystywał błąd , aby cie zabić , takie moje zdanie.

#12

Myślę że jest to jak najbardziej wykorzystywanie dziur.
Uważam że temu graczowi powinno sie oberwać.
Ale jednak mogłeś rzeczywiście wpisać /spawn lub wyjść z gry, mogło to wtedy ciebie nie spotkać, lecz uważam że to było bardzo nie chonorowe, ponieważ ta druga osoba którą bijesz nie może się obronić.

Jak już mówiłam należy mu się jakaś mała kara
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#13

Mogłeś się przenieść na spawn. To, że się niewiadomo jak "schowasz" na działce nie daje ci pełnej gwarancji, że nikt cię nie zabije. Gracz miał możliwość wejść do ciebie na kilka sposobów, użył tego, którego wielu nazywa "bugiem" (Ja go nim nie nazywam, gdyż jest to specyficzna rzecz wynikajaca z wielu składowych), nie jest to według mnie działanie o istotnej szkodliwości dlatego nie będziemy za nie karać.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#14

(18-08-2017, 17:01 PM)MiroTcz napisał(a): Mogłeś się przenieść na spawn. To, że się niewiadomo jak "schowasz" na działce nie daje ci pełnej gwarancji, że nikt cię nie zabije. Gracz miał możliwość wejść do ciebie na kilka sposobów, użył tego, którego wielu nazywa "bugiem" (Ja go nim nie nazywam, gdyż jest to specyficzna rzecz wynikajaca z wielu składowych), nie jest to według mnie działanie o istotnej szkodliwości dlatego nie będziemy za nie karać.

Rozumiem, no niestety czasami się wygrywa a czasami przegrywa.
Można zamknąć wątek




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości