Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


BAN ZA BŁĄD ADMINISTRATORA

#1

witam
niedawno dostałem bana za wulgarną nazwę ale ją zmieniłem 
mimo tego dostałem bana 
proszę o unbana konto 582439

dziękuje

#2

Prośbę o unbana pisz według wzoru! 
1. Nick w grze:
2. Data ukarania:
3. Nick osoby karającej:
4. Powód bana:
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

Poza tym wątpię żebyś dostał bana za wulgaryzmy, gdyż za to jest mute.
"Życie, życie jest nowelą."

#3

Właśnie, prośba według wzoru. Wulgarną nazwę w sensie nicku? Jeżeli chodzi o nick, to
"14. Nick gracza nie może składać się wyłącznie z cyfr lub z ciągu znaków zawierającego wyłącznie cyfry i kończącego/zaczynającego się literą. Przepis ten nie obowiązuje nicków zarejestrowanych przed 25/07/2017 mających minimum 24 godziny stażu." Myślę że chodzi o to, że miałeś nick z cyfr. I jeszcze jedno, nigdy nie ma "banów za nic".

#4

Powinieneś móc wejść na nowym nicku, nie dajemy ipbanów za to o ile faktycznie dostałeś tylko za to. Popraw swój wątek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#5

wydaje się to bardzo śmieszne jeżeli tutaj mówicie mi takie informacje
nic do was nie mam ale do osób z którymi rozmawiałem mogę się przyczepić ponieważ gdy dostałem ostrzeżenie rozmawiałem a raczej powiedziałem że zmienię przy następnym uruchomieniu lanchera to administratorzy "zmutowali" mnie po czym stwierdziłem że zmienię swój nick , tak też i uczyniłem ale o upomnieniu mnie o znajomości regulaminu ani o podaniu sensownego powodu "zmutowania" ponieważ powinien mnie zrozumieć jeżeli np: zapomniałem co było napisane w regulaminie i dawno nie grałem w Minecraft to naprawdę radziłbym przejrzeć administracje waszego serwera po rozmowie z jednym administratorem wyciągnąłem wniosek taki kto nie jest ponadprzeciętnie inteligenty i nie ma ukończonych przynajmniej 16 nie jest dobrym zobowiązaniem
to jest tylko moja sugestia dlatego tylko chciałem pomóc
a co do "unbana" za 10 zł to nie wiem czy za błąd administratora JA powinienem płacić
także proszę o przemyślenie a tak w ogóle to niestety ale nie wiem jaka była nazwa "karającego"

jeżeli podacie mi swoich wszystkich administratorów o nazwie zaczynającej się na literę A to podam a tak to proszę

1 582439

2 wtorek 22 sierpień

3 (tak jak wyżej napisałem)

4 Wulgarna lub niepoprawna nazwa użytkownika

5 chyba wyżej wyraziłem wszystko co odnosiło by się do danego punktu 5.

pozdrawiam

#6

Napisz jeszcze raz i poprawnie po polsku, co się działo, większość zdań jest bardzo chaotyczna i trudno zrozumiała. Nikt nie musi podawać ci nicków administracji, wszystko jest na forum w odpowiednich wątkach. 

Cytat:Dodam, że ub można kupić w naszym sklepie za 10 zł.

Proszę nie pisać takich rzeczy w niekoniecznie odpowiednich sytuacjach , ta usługa jest dla banów, które nie zostały podważone mimo odwołań, a tutaj wątek wciąż się toczy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#7
Ostrzeżenie 

Ban był ode mnie. Odniosę się do regulaminu, który swoim nickiem złamałeś. Gdzie dokładnie? Tutaj: 
14. Nick gracza nie może składać się wyłącznie z cyfr lub z ciągu znaków zawierającego wyłącznie cyfry i kończącego/zaczynającego się literą. Przepis ten nie obowiązuje nicków zarejestrowanych przed 25/07/2017 mających minimum 24 godziny stażu.


Zaznaczone na czerwono. 
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#8

oh dziękuje że administrator taki jak ty mnie poinformował , a nie zaraz dałeś mi mute więc jeżeli macie problem z tym że ja złamałem regulamin przez ludzką niewiedze to chyba także było by dobrze pomóc mi bo od tego zdaje mi się że jest administracja
a tak w ogóle dziękuje że mnie poinformowałaś Slou tylko szkoda że już po tym jak dostałem bana

"Proszę nie pisać takich rzeczy w niekoniecznie odpowiednich sytuacjach , ta usługa jest dla banów, które nie zostały podważone mimo odwołań, a tutaj wątek wciąż się toczy." jeżeli ten wątek ma się o takie coś "toczyć" to mogę go zakończyć ale jeżeli mnie odbanujecie ponieważ jeżeli według was łamaniem regulaminu jest zapominanie czegoś (co chyba wam także się zdarza ) to troszeczkę jest przesadzone , oczywiście rozumiem wasze oburzenie ale mógł mnie ktoś wcześniej poinformować co by nie przyczyniło się do takich rozmów

#9

Grając na tym serwerze akceptujesz i zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu, tlumaczenia, że zapomniałeś nic Ci nie dadzą. Ban był za nick w postaci ciągu cyfr, takowe są zabronione, tak wiec najsensowniejszym wyjściem jest zarejestrowanie się na serwerze z normalnym nickiem. Chociażby taki jak tu na forum.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#10

Jest jak byk przy logowaniu się informacje  "logując się akceptujesz regulamin serwera" -regulamin można znaleźć w różnych miejscach (forum lub grze). Przekonasz się jeszcze nie raz że w życiu nie ma czegoś takiego jak "nie wiedziałem"... niewiedza nie zwalnia od nie przestrzegania regulaminu i wszędzie tak jest, od gier do użytkowania różnego rodzaju sprzęt i podpisywania różnych umów. Robisz nadal z igły widły... zamiast zmienić nick i zacząć grę od nowa zachowujesz się jakbyś dostał perma na ip za hackowanie i działanie na szkodę serwera.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości