Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Spolszczenie do pluginu na działki

#1

Witam. Po długiej przerwie postanowiłem powrócić do minecraft. Niegdyś prowadziłem serwer podobny do waszego; posiadał on możliwość zakładania działek w dowolnym miejscu na mapie. Po tamtym serwerze na dysku zostało mi wiele plików oraz spolszczenie do pluginu PreciousStones. Jako, że serwer bardzo mi się podoba, postanowiłem, że chętnie się nim z wami podzielę. Niżej zamieszczam link do spolszczenia. Będzie mi miło, jeśli zostanie przez was wykorzystane Uśmiech
https://pastebin.com/kBRZuxye
Odpowiedz

#2

Na serwerze system działek jest spolszczony (przeze mnie) w kwestiach używanych przez graczy i ma nawet inną kolorystykę. To co podałeś w linku nie wyróżnia się i również jest to częściowo spolszczony plik. Mimo to dzięki za chęci.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

(27-08-2017, 10:00 AM)MiroTcz napisał(a): Na serwerze system działek jest spolszczony (przeze mnie) w kwestiach używanych przez graczy i ma nawet inną kolorystykę. To co podałeś w linku nie wyróżnia się i również jest to częściowo spolszczony plik. Mimo to dzięki za chęci.

W moim spolszczeniu spolszczone są również informacje takie jak niszczenie bloków na czyjejść działce, otwieranie skrzynek, wsiadanie na zwierzęta itd, no ale wasz wybór. Mimo to i tak będę u was grał Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości