Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Brak surowców za sVipa

#1

Witam, wczoraj kupiłem konto sVip i do dzisiaj nie dostałem żadnych dodatkowych surowców, pomimo pustego eq i bycia zalogowanym w grze. Pozdrawiam.

#2

W sklepie jest wyraźnie napisane, żeby kupować vipa, svipa itp. będąc na survivalu. Byłem przy tej sytuacji i ty nie kupiłeś svipa na survivalu tylko na chyba creative. Nie jest to pierwsza sytuacja, w której gracze mają taki problem. Polecam najpierw czytać dokładnie i ze zrozumieniem, a dopiero potem kupować.
"Życie, życie jest nowelą."

#3

Otóż mój drogi bylem na survivalu. Na creative ani razu się nie logowałem, więc proszę mi tu nie imputować i nie traktować mnie jak szczeniaka.

#4

(28-08-2017, 11:09 AM)SzczypiorPL napisał(a): Otóż mój drogi bylem na survivalu. Na creative ani razu się nie logowałem, więc proszę mi tu nie imputować i nie traktować mnie jak szczeniaka.

Że co? Przesadzasz... napisał że z tego co mu się wydaje byłeś na cv..
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#5

(28-08-2017, 11:05 AM)MrBarto napisał(a): Byłem przy tej sytuacji i ty nie kupiłeś svipa na survivalu tylko na chyba creative. Nie jest to pierwsza sytuacja, w której gracze mają taki problem. Polecam najpierw czytać dokładnie i ze zrozumieniem, a dopiero potem kupować.

Ja z tego zdania rozumiem, że ów Pan twierdzi że nie byłem na survivalu tylko chyba na creative. Tak więc proszę zobaczyć w logach i nie ogarniać wszystkiego z pamięci bo jakby nie patrzeć przez serwer się przewija dość sporo osób.

#6

Widać chyba nie doczytałeś w całości ze zrozumieniem instrukcji w sklepie. Nie dostałeś bloków, bo nie było cię w grze na survivalu w momencie realizacji usługi. Nie widzę tu błędu po stronie serwera.


Cytat:[12:03:06] [Server thread/INFO]: Player 'SzczypiorPL' cannot be found
Cytat:[12:03:53] [Server thread/INFO]:  SzczypiorPL wszedl na serwer!
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#7

Tylko właśnie jest z tym problem, że dam sobie obie ręce uciąć, że byłem wtedy na serwerze. Czy afk mogło na to wpłynąć ?

#8

@up: Nie, afk, a nieobecność na serwerze to technicznie 2 różne rzeczy. Na serwerze survival pojawiłeś się niecałą minutę po tym, gdy serwer dostał już polecenia ze sklepu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#9

Czyli nic się nie da zrobić i wszystko przepadło tak ?

#10

@up: Teoretycznie tak. Gdyby było to częstsze zjawisko takie zgłoszenia kończyłyby się tylko negatywnie. W tym przypadku jednak mogę zastosować opcję ulgową i przyznać ci te nieotrzymane bloki.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości