Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Błąd SVipa

#1

Dzień dobry chciałbym zgłość że podczs kupowania SVipa nie byłem na serwerze i kupiłem svipa i nie dostałem rzeczy z zestawu proszę o naprawienie tego błędu .

#2

Dużo graczy marudziło na ten błąd. Mam nadzieje że sprawa dobrze się potoczy. Język



                                                                                                  Pozdrawiam wasz
                                                                                                         KidMod
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#3

...
W sklepie wyraźnie widać, że jest napisane aby podczas kupowania tego typu rzeczy być zalogowanym na serwerze. Ale po co czytać..
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Cytat:Dużo graczy marudziło na ten błąd. 

To nie jest błąd serwera. Mogą marudzić najwyżej na siebie. To, czy ktoś dostanie itemy w takiej sytuacji zależy tylko od dobrej woli admina i od zachowania danego gracza.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#5

(30-08-2017, 20:33 PM)Makkev2 napisał(a): Dużo graczy marudziło na ten błąd. Mam nadzieje że sprawa dobrze się potoczy. Język



                                                                                                  Pozdrawiam wasz
                                                                                                         KidMod

Jeju? Jaki błąd? To wina gracza !! Makkev podpadasz mi
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#6

Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Ale tak jak napisała Koteq, w sklepie wyraźnie napisane jest żeby być na serwerze kupując usługi z naszego sklepu. Radzę najpierw czytać ze zrozumieniem, a potem kupować.
"Życie, życie jest nowelą."

#7

A byłeś wtedy na survivalu? Ludzie, czytajcie dokładnie....

#8

Podczas kupowania svipa należy być na serwerze survival a po drugie wątek jest założony nie w tym dziale co trzeba to dział skarg a nie dział pytania/problemy. Wątek zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości