Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Un Ban

#1

1. Nick w grze:   lekesek
2. Data ukarania:   31.08.2017
3. Nick osoby karającej:  nie zauważyłem
4. Powód bana:   X-rey
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: kolega mi sie włamał na konto bo nie chciałem z nim zagrać w bed wars i wszedł na serwer i sie włamał mi na konto i grał na x-rey. A gdy weszłem na serwer zobaczyłem diaksy w endercheście.

#2

Kolega Ci się włamał na konto? Podałeś mu hasło? Każdy może napisać, że "kolega mu się włamał" albo "siostra mi zainstalowała x-ray"... Jeżeli masz te cheaty, to odrazu się przyznaj, będziesz miał większe szanse na UB.

Na tą chwile jestem na nie.

#3

bo na każdym serwerze mam to samo hasło,żebym nie zapomniał

#4

Kolega włamał ci się na konto i zobaczyłeś że masz diaksy w enderchestcie.Powineneś zgłosić to adminowi albo moderacji, spytać się skąd je masz , albo poinformować że podejrzewasz włamanie na konto.Jestem za 
UB pod warunkiem że zaczniesz grę od początku.Bez eq i bez działek,ponieważ twoje tłumaczenie nie jest jasne i musielibyśmy ci zaufać.

#5

Nie nie nie ! Jeszcze raz na NIE! nie masz szerszych dowodów że to nie ty byłeś, jak leśny mówił trzeba było napisać to moderacji?
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#6

W dwóch słowach... Na nie
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#7

Powinien zgłosić, nie pomyślał, nie zgłosił... każdy popełnia błędy, dosłownie każdy, więc druga szansa, jak najbardziej jestem za ponowną możliwością gry - od zera.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#8

:dodgy: Powinieneś to zgłosić, narazie jestem na NIE!
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#9

(01-09-2017, 07:10 AM)BartiXior99 napisał(a): :dodgy: Powinieneś to zgłosić, narazie jestem na NIE!

Skąd mógł wiedzieć, że mu zainstalował x-reya? Wszedł i zobaczył że ma diaxy, skąd mógł wiedzieć co się stało? To (raczej) osoba niepełnoletnia, czemu miałby chcieć tracić diamenty :V + Kiedy miał to zgłosić (zależnie od czasu po którym dostał bana po zauważeniu diaxów)? Język Wystarczy, że kolega ma x-reya na swoim mc i pies pogrzebany Język

(31-08-2017, 21:58 PM)Madelaine napisał(a): Powinien zgłosić, nie pomyślał, nie zgłosił... każdy popełnia błędy, dosłownie każdy, więc druga szansa, jak najbardziej jestem za ponowną możliwością gry - od zera.

Tak, albo nie od zera, ale sprawdzić logi tych skrzynków i pozabierać co trzeba, tylko to już od chęci administracji zależy.

Może dowodów koleżka nie podał, bo przecież nie ma jak ich podać, nie może sprawdzić swoich logów na serwie. W tym miejscu pojawia się pytanie czy administracja może to zrobić - wg mnie powinna być taka możliwość, a wręcz musi. Ale jak już napisałem - od chęci administracji zależy, czy zechcą to sprawdzić - ja bym sprawdził Język

No i pozostaje kwestia prawdomówności, ale tego nie idzie sprawdzić Język

Ludzie no, chłopak(zakładam) chce grać na naszym serwie, kwestia tego czy to on, czy nie on, jest niewiadoma. Tylko jakim trzeba być gupciem, żeby cheatować na serwie na którym się grało długo i na którym komuś zależy (w sumie nie wiem ile on grał)? Jakby mu to wisiało to by nie pisał o unbana, jak następnym razem będą cheaty to będzie permban i tyle. Tylko musi zmienić hasło Płacz ze śmiechu

#10

Nie ma podstaw do tego, by móc stwierdzić czy w tej sytuacji ktoś mówi prawdę. Konsekwencje w postaci bana na konto nie zostaną wycofane. Zastanowię się nad opcją założenia nowego konta i gry od początku.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości