Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o unban

#1

Witam moderatorów, 
podając według wzoru:

1. Nick w grze:  Tak
2. Data ukarania:  w nocy z 01.09.2017 r. na 02.09.2017 r.
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana: Celowe AFK
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: 
Nie ukrywam, że moje konto nie zostało wyłączone na noc. Miało to miejsce i jest to moja wina. Wynika to z faktu, iż podczas mojego grania mój tata chciał na chwilę coś sprawdzić w komputerze, a ja odstąpiłem mu komputer, po czym zwyczajnie zasnąłem... Skutkowało to włączoną grą i moją postacią obciążającą niepotrzebnie serwer.  Mimo wszystko pragnę pamiętać, że wszyscy jesteśmy ludźmi i takie rzeczy się zdarzają, dlatego kala mnie aż taki surowy wymiar kary (ban permamentny) w szczególności, iż nigdy wcześniej nie sprawiałem problemów administracji, oraz nie otrzymałem żadnej kary. 
Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam.

#2

Co do Twojego bana to w regulaminie jest: "11. Zabronione jest celowe przebywanie AFK lub używanie jakichkolwiek zewnętrznych narzędzi/skryptów unikających AFK w celu odnoszenia nieuczciwych korzyści na serwerze." Mogłeś sobie afczyć na spawn a nie akurat przy farmie lub po prostu wyłączyć mc.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#3

Prośba jest napisana staranie i co najważniejsze według wzoru(Co jest nie lada wyczynem patrząc na inne prośby o UCool. Jestem za UB ale byłbyś regularnie monitorowany i to co wyfarmiłeś musiałbyś zniszczyć na oczach kogoś z administracji

#4

Dokładnie, prośba napisana ładnie. I zgadzam się ze słowami Lesnego, musiałbyś wszystko zniszczyć na oczach kogoś z administracji. Myślę, że można Ci zaufać, dlatego jestem za ub.
"Życie, życie jest nowelą."

#5

Jedną szanse należy dać każdemu, jestem za UB Uśmiech

#6

Dziękuję za miłe słowa odnośnie mojej prośby. To co się wtedy przez noc wyhodowało jak najbardziej mogę przy kimś z administracji zniszczyć. Proszę mi wierzyć, że moim celem nie było nazbieranie jednego czy dwóch staków roślin, w momencie gdy trochę już tego mam, lecz (jak już wcześniej napisałem) po prostu zasnąłem (co przyszło z łatwością po nie trudnej, lecz nużącej zabawie z redstone, co by zmechanizować moją farmę i tym że tata chciał na chwilkę komputer). Monitoring nie będzie mi robić różnicy, gdyż nie mam co przed administracją ukryć. Na wszystkie przedstawione warunki się zgadzam. Wiem, że napisanie o sobie, że można mi zaufać wygląda trochę jak like-owanie swoich postów na fb (z czym wiąże się inne odniesienie), ale tak jest. Pozdrawiam.

#7

Jestem za ub kolego Uśmiech fajnie.napisana prośba Język
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#8

Myślę, że można dać Ci drugą szansę, prośbę napisałeś dobrze i zgadzasz się na warunki jakie zaproponowano. Oczywiście decyzja należy do "naszego wodza" i to on ją podejmie.

#9

Dostałeś ub.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości