Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


UNBAN

#1

#1 Nick W grze ButImNiko
#2 Data Ukarania.3.09.2017
#3 Powód Bana :Multikonta... 
#4 Dlaczego powinienem DOstać unbana. nie gram na kontach starych 1 siostry 2 stare premium moge dać screeny premki -.- ale proszę mam przyjaciół dużo przeżyłem na mineworldzie proszę. nie chce wszystkiego stracić kocham ten serwer jedyny serwer który znam polski. ale jak dostane bana. nie będę się świetnie bawił. proszę Smutek

#2

Nie potrafisz się zachować kulturalnie (żałuję że nie mam ss z chwili w której dostałeś dodatkowo muta przed zbanowaniem). Administracja nie raz zwracała ci uwagę na zachowanie ale nic sobie z tego nie robiłeś, przy okazji sprawdzania twojej osoby wyszło że masz multikonto - jest coś takiego jak unregisted kont których nie używasz.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#3

Nie widziałem ależ to że pisaliście może coś robiłem i inne ale się poprawie. wiem pamiętam ale chce pograć z kolegami. już długo znam ten serwer nawet

#4

z tego co animek mówi jesteś wulgarny, takich graczy nie potrzebujemy
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#5

JESTEM SOBĄ

#6

Niestety ale jak animekowa coś powie to ja jestem za tym co ona Płacz ze śmiechuDDDD Nie jestem za tym żebyś dostał UB. Przeklinaj na innych serwerach, a na tym prawa nie masz. Miłej gry.
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#7

Możesz być sobą we własnym domu, ale chyba ani rodzice ani życie Ciebie jeszcze nie nauczyło że w niektórych miejscach należy zachować kulturę. A nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego nie przestrzegania.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości