Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy uważasz, że miasto endu prowadzące do portalu jest warte zabezpieczenia?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
13 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dojście do portalu do wysp endu

#1

W endzie dojście do portalu do drugiego endu zawsze było zawalone jakimiś przeważnie cobblowymi wiezami lub podniszczonymi schodkami. Dzisiaj zbudowałam malutkie miasto endu prowadzące do portalu, aby gracze mogli łatwo do niego dotrzeć bez psucia endowego wyglądu. Chciałabym aby to miasteczko zostało zabezpieczone, żeby ludzie nie mogli go zniszczyć, sprawiając że end wygląda brzydko. Prosze graczy o zagłosowanie w ankiecie lub napisanie czy podoba wam się ten pomysł, czy nie.

Odpowiedz

#2

Jestem najbardziej na tak ! Dłuższy okres czasu nie potrafiłam wejść do prawdziwego endu i nie wiedziałam jak to zrobić. Ponadto wiele razy zginęłam próbując wejść Duży Uśmiech
Tak Tak Tak !
Odpowiedz

#3

Miasto jest supcio Pola Oczko
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#4

Jest to według mnie dobry pomysł. Pomógł by wielu początkującym graczom. Wiem jakie Pola masz zdolności budowlane i mimo że nie widziałem tego miasta już wiem, że jest bardzo ładne.
"Życie, życie jest nowelą."
Odpowiedz

#5

Barto napisał prawie to, co ja chciałam napisać. Masz fantastyczne umiejętności budowlane i na 100% ta budowla jest ładna. Duży Uśmiech
Odpowiedz

#6

Jestem jak najbardziej za zabezpieczeniem tego miasteczka endu prowadzącego do portalu, już na I edycji mi się to podobało i podtrzymuję moje zdanie Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości