Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na graczy Kaya, Bulet oraz Imigrand

#1
Ostrzeżenie 

1.nick oskarżającego: hoefto

2. Nick graczy oskarżonych: Kaya, Bulet, Imigrand

3.Opis zdarzenia: Gracz Kaya oferował handel więc tepnąłem się do niej. Pojawiłem się w płapce i zostałem zaatakowany przez nastepujących graczy: Kaya ,Bulet oraz imigrand. Owi gracze zabrali mi itemy, a dokładnie: diax set na enchancie oraz diaxowy miecz 'mieczBezimiennego", który posiadał max enchant; diax siekiere 'jedwabna siekiera' i kilof 'makita'. Po próbie dogadania się ,wcześniej wspomniani zaczeli mnie atakować. Po wielu próbach dogadania się nie odzyskałem swoich itemów. Proszę o działanie w owej sprawie. 

4.Data zdarzenia: 04-09-2017 około godziny 16.

O zdarzeniu został poinformowany CzatMod _LesnyElf_ oraz gracz polamparta.

#2

To survival! Trzeba  było im nie ufać. Następnym razem po prostu uważaj.  Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#3

Makkev, co prawda niby można w ten sposób oszukiwać graczy, ale to nie jest zbyt sprawiedliwe ;/ według mnie hoefto powinien znaleźć jakieś rozwiązanie tego problemu w grze, a nie na forum, ale skoro już napisał skargę to zobaczymy co na to reszta administracji.


#4

Robienie pwarpów do pułapek jest zakazane, a tepanie do pułapek nie. Oczywiście nie jest to zbyt sprawiedliwe, ale radzę tepać się do graczy bez itemów, wtedy jest się bezpiecznym. No ale to jest survival - są gracze uczciwi jak i niestety Ci nieuczciwi. Dlatego polecam nie ufać graczom, których się nie zna, a takie sprawy (handel) załatwiać na spawnie.
"Życie, życie jest nowelą."

#5

Hey , właśnie siedzę u kolegi  , przeglądam forum patrzę a tu skarga.Moim zdaniem skarga nie ma sensu bo strata itemów jest winą gracza który "tepnął" ich do siebie lub który "tepnął" się do nich.Oczywiście , to co zrobili tamci gracze nie jest uczciwe ale nie widzę punktu w regulaminie który zabraniałby "zabijania tepniętej do siebie osoby".Hoefto , nie potrzebnie się tepałeś, jest takie coś jak komenda trade i nie jest ona po to aby jej nieużywać.mogliście również umówić miejsce wymiany na spawnie gdzie "nie ma"pvp.Mam nadzieję ,że żuciłem jasne światło na te sprawę.

#6

MrBarto napisał całe sedno sprawy. Ja zawsze tepam na /warp rynek żeby robić trade, nigdy do graczy niezaufanych lub nowych bo zauważyłam że robią pułapki albo po trade usiłują zabić.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#7

Ja również nie raz handlowałam z różnymi graczami i dla bezpieczeństwa swoich itemów proszę gracza z którym będę handlować o tepnięcie się na spawn i tam wymieniam itemy wtedy wiem że nie stracę swoich i Tobie również polecam taki zabieg na przyszłość. Co do straconych itemów nie można nic zrobić chyba że odbierzesz je siłą od "Oszustów", jest to nauczka na przyszłość. Osobiście nienawidzę takiej formy oszustw więc z mojej strony mogę zaoferować Ci pomoc i ponownym zdobyciu straconych itemów (tj pomoc przy zdobyciu expa na enchant, zdobyciu surowców itp)

pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości