Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zbugowane statywy alchemiczne

#1

Witajcie Kochani, piszę ponieważ chciałabym wiedzieć czy ktoś oprócz mnie miewa na serwerze survival problem ze statywami alchemicznymi? Znaczy się mój bug ( o ile można to nazwać bugiem) polega na tym, że od czasu do czasu statywy jakby zacinają się i mimo iż do statywu załadowane jest to co trzeba potki nie warzą się. Dopiero po rozwaleniu go kilofem i ponownym postawieniu, załadowaniu składników statyw normalnie warzy potki. Jest to bug nie jednego mojego statywu ale w kilku mi się to przytrafia a przy dużej produkcji potek trochę mnie to drażni :/ Proszę o wypowiedzenie się w tej sprawie osób które miewają podobny problem.

Pozdrawiam
Odpowiedz

#2

A masz załadowany płomienny proszek? U mnie póki co wszystko działa, teraz dla testu zrobiłam kilka klarownych mikstur - działa jak należy.
Odpowiedz

#3

Więc ja miewam problem z PIECAMI - identyczny problem jak Ty ze statywami alchemicznymi. Jednak mój problem rozwiązuje się w ten sposób że odchodzę z mojej działki (home na inną działke) i gdy wrócę po jakimś czasie to piec normalnie pracuje. Jednak GDY ZAŁADUJE DO PIECA PALIWO I MATERIAŁ KTÓRY MA BYĆ PRZEPALONY TO PIEC NIE CHCE ZACZĄĆ PRACOWAĆ I NIE ODPALI SIĘ NAWET JAKBYM STAŁ POD NIM 15 minut (sprawdzałem) - MUSZĘ po prostu ODEJŚĆ DALEKO I WRÓCIĆ ZNÓW NA DZIAŁKĘ NA KTÓREJ ZACZĄŁEM PRZEPALAĆ W PIECU. Dzieje się tak  powiedzmy w 1/3 przypadków gdy chce coś przepalać. Czasem mogę odpalić piec ponad 10 razy z rzędu bez problemu a czasem żaden nie chce mi normalnie działać (20 sztuk obok siebie) . Ale nie próbowałem nawet go rozwalić kilofem i postawić drugi raz jak Lady robi ze statywem.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości