Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


/rtl na creative

#1

Witam, zauważyłem, że dużo osób na otwartym świecie celowo buduje wulgarne budowle przed kogoś działką bądź zalewa teren lawą. Większość osób stawia swoje działki w bliskiej odległości od spawna. Wpadłem więc na pomysł, aby dodać komendę /rtl na creative. Działała by ona tak jak na survivalu. Umożliwiła by tepanie się na dalsze tereny i robienie działek właśnie tam.
"Życie, życie jest nowelą."

#2

Albo żeby system działek był taki jak na sv Duży Uśmiech
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Koteku, gdyby  na cv był taki sam system działek jak na sv, jedna osoba zacubowała ogromne tereny, np pół świata. Na cv można z łatwością dostać się do bloków dźwiękowych oraz szybko się przemieszczać więc stawianie tysięcy bloków dźwiękowych nie jest problemem.

a tak wgl MrBarto twój pomysł według mnie jest świetny ^^


#4

Myślę że dodanie /rtl na creative jest dobrym pomysłem, nie raz jak wchodzę na cv podziwiam działki graczy i przyznam ze /rtl byłaby również dla mnie przydatną komendą Uśmiech Mam nadzieję, że jest to technicznie wykonalne i że inni gracze poprą ten pomysł.

#5

noo nawet dobry pomysł widziałem działki okryte blokami wodą i lawą

#6

Świetny pomysł Barto, przydałoby się takie coś. Można by było znajdywać wulgarne działki oraz zajmować działki gdzieś daleko. Jestem za dodaniem tej komendy na CV. Uśmiech

#7

pola, a może dałoby się dodać jakiś limit takich działek, żeby nie można było stawiać ich za dużo? A tak wgl co do komendy jestem za Duży Uśmiech
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#8

Cytat:pola, a może dałoby się dodać jakiś limit takich działek, żeby nie można było stawiać ich za dużo? A tak wgl co do komendy jestem za Duży Uśmiech

Jest limit i każdy może bez problemu podnosić, nawet taniej niż na głównej mapie. Nie zamierzam tego zmieniać, bo przeczyłoby to idei tego serwera (creative) i mogłoby doprowadzić w dalszej perspektywie do problemów.

Co do RandomTP - można dodać na serwer.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#9

RandomTP jest już dostępny na serwerze Creative na "otwartym świecie".

Przy okazji serwera creative, informuję o aktualizacji pluginu od zarabiania - teraz będzie wyświetlał komunikat po każdych 100 postawieniach/zniszczeniach bloków wraz z sumą pieniędzy jaka została uzbierana do tego momentu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości