Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
/rtl na creative
#1
Witam, zauważyłem, że dużo osób na otwartym świecie celowo buduje wulgarne budowle przed kogoś działką bądź zalewa teren lawą. Większość osób stawia swoje działki w bliskiej odległości od spawna. Wpadłem więc na pomysł, aby dodać komendę /rtl na creative. Działała by ona tak jak na survivalu. Umożliwiła by tepanie się na dalsze tereny i robienie działek właśnie tam.
[Obrazek: gify-animowane-os%C5%82y.gif]
#2
Albo żeby system działek był taki jak na sv Duży Uśmiech

[Obrazek: 99dccff76b230.png].
                                    NYA~
#3
Koteku, gdyby  na cv był taki sam system działek jak na sv, jedna osoba zacubowała ogromne tereny, np pół świata. Na cv można z łatwością dostać się do bloków dźwiękowych oraz szybko się przemieszczać więc stawianie tysięcy bloków dźwiękowych nie jest problemem.

a tak wgl MrBarto twój pomysł według mnie jest świetny ^^
[Obrazek: 08nq8U6.png]
#4
Myślę że dodanie /rtl na creative jest dobrym pomysłem, nie raz jak wchodzę na cv podziwiam działki graczy i przyznam ze /rtl byłaby również dla mnie przydatną komendą Uśmiech Mam nadzieję, że jest to technicznie wykonalne i że inni gracze poprą ten pomysł.
#5
noo nawet dobry pomysł widziałem działki okryte blokami wodą i lawą
#6
Świetny pomysł Barto, przydałoby się takie coś. Można by było znajdywać wulgarne działki oraz zajmować działki gdzieś daleko. Jestem za dodaniem tej komendy na CV. Uśmiech
[Obrazek: 19d4bf8bead1f.png]
#7
pola, a może dałoby się dodać jakiś limit takich działek, żeby nie można było stawiać ich za dużo? A tak wgl co do komendy jestem za Duży Uśmiech

[Obrazek: 99dccff76b230.png].
                                    NYA~
#8
Cytat:pola, a może dałoby się dodać jakiś limit takich działek, żeby nie można było stawiać ich za dużo? A tak wgl co do komendy jestem za Duży Uśmiech

Jest limit i każdy może bez problemu podnosić, nawet taniej niż na głównej mapie. Nie zamierzam tego zmieniać, bo przeczyłoby to idei tego serwera (creative) i mogłoby doprowadzić w dalszej perspektywie do problemów.

Co do RandomTP - można dodać na serwer.
[Obrazek: giphy.gif]
#9
RandomTP jest już dostępny na serwerze Creative na "otwartym świecie".

Przy okazji serwera creative, informuję o aktualizacji pluginu od zarabiania - teraz będzie wyświetlał komunikat po każdych 100 postawieniach/zniszczeniach bloków wraz z sumą pieniędzy jaka została uzbierana do tego momentu.
[Obrazek: giphy.gif]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości