Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o Unbana

#1

1. Nick w grze: Iquak998
2. Data ukarania: 8.09.2017
3. Nick osoby karającej: Ladykotka
4. Powód bana: xRay
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:  a więc tak na poczatku chcialbym wszystkich przeprosic ze uzywalem tego xraya i Jednak uwielbiam grac na tym serwerze dzien w dzien i duzo czasu na nim spedzilem i pomyslalem zeby wlaczyc xraya ale okazalo sie byc to jednym wielkim idiotyzmem wiem postapilem zle i bardzo chcialbym grac znowu na MineWorldz'ie móglbym oddac wszystkie moje itemy i zaczac od nowa Wiec jeszcze raz wszystkich przepraszam.

#2

Ładnie napisany ub Uśmiech myślę, że zasługujesz na 2 szanse, pod warunkiem że zaczniesz od nowa Oczko
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

Dobrze, że się przyznałeś. Jestem za ub.
"Życie, życie jest nowelą."

#4

Zaskoczyłeś mnie Iquak Zaskoczony , jestem za daniem drugiej szansy.

#5

Przyznałeś się, przeprosiłeś. Na MW raczej jesteś kulturalny. Jestem za UnBanem, takich ludzi na MW trzeba. Nie używaj następnym razem X-Raya.

#6

Ub Uśmiech (jestem za)

#7

Jesteś kulturalną osobą, pomagałam Tobie tyle razy i okazało się że miałeś x-ray... aż mi się przykro zrobiło że uciekałeś się do oszukiwania. Smutek
Jednak się nie wypierasz że dostałeś bana za nic.

Decyzja o UB należy do head Admina nie do głosowania pod wątkiem przez innych graczy.
Jeśli dostaniesz szanse ponownej gry u nas będziesz grał od 0
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#8

Przepaszam was wszystkich jeszcze raz ;/

#9

Ok widzę że żałujesz tego co zrobiłeś (przynajmniej tak to wygląda) jestem za tym żeby dać Ci drugą szansę w postaci założenia nowego konta i grania na nowo "od zera". Decyzja należy i tak do Wodza ^^

#10

Możesz zacząć grę od nowa na nowym koncie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości