Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Czy to koniec?

#1

Cześć, odchodzę, ale to nie dlatego, że straciłam range, która była dla mnie ważna, ale dlatego, że mc mi się nudzi, dlatego mnie nie było Język niektórzy się cieszą, inni nie, będę grać rzadko nie wiem, może z 2 razy na tydzień, gdy będę grać to raczej tylko.. zabijać Oczko ogólnie dziękuję wszystkim za to co dla mnie zrobili, może kiedyś powrócę do regularnego grania i może napisze znowu rekru Język
Ale wątpię.
Do zobaczenia może Kiedyś, cześć!
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#2

Żegnaj Damext, miło się grało czasami. Będę Cię mogła dogonić z postami Język. Ciekawe czy kiedyś znów będziesz regularnie grała, czy pozostaniesz przy GTA. Płacz ze śmiechu

#3

(09-09-2017, 19:15 PM)Marika07 napisał(a): Żegnaj Damext, miło się grało czasami. Będę Cię mogła dogonić z postami.

Ale gadać na Skype bd Płacz ze śmiechu
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#4

No szkoda że odchodzisz, żegnaj więc.
"Życie, życie jest nowelą."

#5

(09-09-2017, 19:39 PM)MrBarto napisał(a): No szkoda że odchodzisz, żegnaj więc.

Pa, paa
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#6

No cóż, szkoda. Żegnaj Zosia, wpadaj czasami do nas Język
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#7

(09-09-2017, 20:05 PM)_KoteQ_ napisał(a): No cóż, szkoda. Żegnaj Zosia, wpadaj czasami do nas Język

Czasem ale to czasem Oczko moze jak juz pisalam wrócę
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#8

Nieee! Nie odchodź!! Z kim będę się teraz kłócić? Ale wiem że masz teraz grę w którą możesz grać do końca życia. Wiem bo grałę w nią jak u CB byłem Płacz ze śmiechu
Ale mam nadzieje ze w tej grze chodziarz będziesz się dobrze bawićUśmiech

Pozdrawiam twój najlepszy
przyjaciel Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#9

(09-09-2017, 20:26 PM)Makkev2 napisał(a): Nieee! Nie odchodź!! Z kim będę się teraz kłócić? Ale wiem że masz teraz grę w którą możesz grać do końca życia. Wiem bo grałę w nią jak u CB byłem Płacz ze śmiechu
Ale mam nadzieje ze w tej grze chodziarz będziesz się dobrze bawićUśmiech
   
                Pozdrawiam twój najlepszy
                       przyjaciel Język

Maksiu słuchaj wszystko sie kończy Język mi też jest mega przykro że kończę z serwerem ale, muszę... pa

Myślę że jutro już będzie można zamknąć wątek
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#10

Żegnaj Dmx ;c żałuje że nie zdążyłam dać ci prezentu który mam w ec





Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości