Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na __LesnyElf__

#1

1. Nick oskarżającego: Yumenaiki
2. Nick oskarżonego: __LesnyElf__
3. Opis sytuacji: Napisałam na czacie "na dupie"
4. Data zdarzenia: 11.09.2017 ok. godz. 21:30
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: brak

Więc tak wszystko się zaczęło od momentu kiedy zabiłam 3 osoby po jednym razie. Zalewali mnie wodą w jakieś klatce z dirta. Wtedy __LesnyElf__ wysłał mnie do jaila bezpodstawnie. Tu doszło do nadużycia mu przysługujących praw. 
Kiedy napisałam na czacie "na dupie" nie dostałam żadnego ostrzeżenia, ponad to jako pierwszego mute - otrzymałam go na 30 min.
Gdzie jest sprawiedliwość jeżeli ludzie zachowują się gorzej na czacie i otrzymują krótszego mute lub nawet w ogóle.
Nie będę podawała przykładów ponieważ jest ich zbyt wiele.
Powinien być regulamin dla "ekipy servera" co mogą a czego nie i w jakich przypadkach. 
"Ekipa servera" powinna być uczciwa w stosunku do graczy. Nie oceniać ludzi po tym czy się ich lubi czy też nie.
Wnioskuje o "warna" dla gracza __LesnyElf__

#2

(11-09-2017, 21:00 PM)Yumenaiki napisał(a): Popieram ,,TROCHE,, za dlugie te muty ps: Ona nie jest pijana Uśmiech

#3

Przyznaje się ze może dałem ci trochę za długiego muta ale nie uważam ze dostałaś go niesłusznie.Po drugie jail był ci na rękę skoro zalewali cie wodą,bo dostałaś go na 30 sekund. Pisałem na czacie żebyście przestali się zabijać,mogliście rzucić krótko że to ich wina.W miedzy czasie byliście na czacie bardzo aktywni więc jakoś nie chce mi się wierzyć że nie mogliście, zwłaszcza ze zabiliście ich kilka razy(Nie wydaje mi się że 3 razy ale mogę się tu mylić Oczko ), a oni jakoś nie mieli seta diaks protIV jak wy.Logika że ktoś dostał krótszego muta za gorsze jest w każdym razie błędna bo zależy kto te muty rozdawał. Zapewniam cie ze nigdy nie dałem za gorsze słowa krótszego mute niż twój ale faktyczni możne był troszkę za długi ale nie nie słuszny. Swoją drogą nie wiem czy wasza skarga to nie jest jakiś kolejny żart bo wiem ze je lubicie, ale pozostawiam to innym do namysłu.

Co do ciebie KarygaN to te co ty dostałeś niebyły troszke za długie Oczko

#4

Wiem wiem ludzie że nie należę już do serwera, ale jednak muszę się wypowiedzieć w tej sytuacji:
Otóż tak: leśny "na dupie" to nawet nie jest złego słowo, normalne po prostu, yume niczym nie zawinił, a co do drugiego czyli długości muty, to przesada, szczególnie za takie coś.
Ogólnie jeszcze wspomnę, że nie raz np slou pisala "dupa" czy coś
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#5

Jail nie był mi na rękę - napisałam że ich zabiłam. Nie zrobiłabym tego gdybym z tej pułapki nie wyszła. +Napisałam na czacie że tepnęli mnie w pułapkę dlatego zginęli a ty mnie wysłałeś bezpodstawnie do jaila. Powiedz mi gdzie był warn od Ciebie, dostałam mute na 30 min za napisanie " na dupie" a inni są karani za gorsze słowa na krótsze muty, lub za spam który był dzisiaj nic nie dostali a ty się patrzyłeś i nic nie robiłeś. Jedyne co to żeby przestali, a mnie za 1 słowo które nie jest aż tak wulgarne zmutowałeś bez warna na 30min. Rozumiem 1 minutę no ale bez przesady. Jak dla mnie przegiąłeś i nadużyłeś swoich mocy nadanych przez Miro.
Skarga nie jest żartem nie powinieneś jej tak odbierać. Widocznie uważasz się za jakiegoś Boga bo masz "rangę".

#6

Co do długości muta każdy z administracji daje je inaczej, część napisze najpierw warna cześć po prostu upomni a cześć bez ostrzeżenia daje muta. Karyganowi daje muty bez warna bo przesadza z "żartami słownymi" i to bardzo (żadne warny ani masa mutów które zaliczył nie działają). Będąc w administracji ciężko jest pilnować czat i grać jednocześnie (zwłaszcza jak ktoś lub coś nas bije). Muty po 5- 15min nie docierają do ludzi więc te dłuższe dają już jakieś efekty dla "śmieszków i troli" na czacie.
Mut za "na dupie" może i był przesadzony ale on nie miał możliwości dać ci potem unmute bo mu to nie działa.

Co do zabijania, Leśny was upomniał żebyście się uspokoili, nie posłuchaliście więc dał do więzienia pierwsza lepsza osobę a czas więzienia nie był przesadzony.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#7

(11-09-2017, 21:45 PM)Animekowa napisał(a): Zabije caly serwer Pozdrawiam Uśmiech

#8

Też dostałam jaila. Mimo iż gdy ja zostawałam zabijana przez mimimimi i LilisPlay z 7 razy nic nie dostały.Nawet ostrzeżenia na chacie :/

#9

Myślicie że nie mamy co robić tylko nad wami non stop latać i patrzeć co się dzieje? Bija ciebie? To napisz komuś z ekipy administracji pw.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#10

(11-09-2017, 21:57 PM)Animekowa napisał(a): Jak kogos bija to wolac mnie xPłacz ze śmiechu chetnie pomoge Duży Uśmiech




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości