Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na __LesnyElf__

#11

(11-09-2017, 21:34 PM)Damexti napisał(a): Wiem wiem ludzie że nie należę już do serwera, ale jednak muszę się wypowiedzieć w tej sytuacji:
Otóż tak: leśny "na dupie" to nawet nie jest złego słowo, normalne po prostu, yume niczym nie zawinił, a co do drugiego czyli długości muty, to przesada, szczególnie za takie coś.
Ogólnie jeszcze wspomnę, że nie raz np slou pisala "dupa" czy coś
Jakbym zobaczył ze tak pisze to by też dostała mute bo nie powinna czegoś takiego powiedzieć
(11-09-2017, 21:37 PM)Yumenaiki napisał(a): Jail nie był mi na rękę - napisałam że ich zabiłam. Nie zrobiłabym tego gdybym z tej pułapki nie wyszła. +Napisałam na czacie że tepnęli mnie w pułapkę dlatego zginęli a ty mnie wysłałeś bezpodstawnie do jaila. Powiedz mi gdzie był warn od Ciebie, dostałam mute na 30 min za napisanie " na dupie" a inni są karani za gorsze słowa na krótsze muty, lub za spam który był dzisiaj nic nie dostali a ty się patrzyłeś i nic nie robiłeś. Jedyne co to żeby przestali, a mnie za 1 słowo które nie jest aż tak wulgarne zmutowałeś bez  warna na 30min. Rozumiem 1 minutę no ale bez przesady. Jak dla mnie przegiąłeś i nadużyłeś swoich mocy nadanych przez Miro.
Skarga nie jest żartem nie powinieneś jej tak odbierać. Widocznie uważasz się za jakiegoś Boga bo masz "rangę".
Nie muszę ostrzegać was warnem,napisałem wyraźnie na czacie żebyście przestali się zabijać ale pewnie tego nie zauważyłaś.Jaki spam ? mimimi tez dostał/dostała ostrzeżenie,jeżeli ci oto chodzi bo spamił/spamiła, ale na czacie ogólnym jeżeli chodzi ci o msg to wybacz ale niewidzie tego co tam piszecie do siebie.W mojej własnej ocenie spam jest mniejszym wykroczeniem niż wulgaryzm nawet tak lekki.Nie uważam się za boga przeciwnie, mam wrażenie że to wy za dużo sobie pozwalacie. Jaila dostałaś na śmiesznie krótki czas więc skończ już tak jęczeć.

P.s 1 minute? Może jeszcze frytki do tego ? I ty się dziwisz że traktuje to jako żart ehhh....

#12

Jakoś tego całego "warna" chyba nie ujrzały bo mnie ciągle zabijały Płacz ze śmiechu I spamiły zabiłaś Pimpusia Płacz ze śmiechu

#13

(11-09-2017, 22:04 PM)Puciola napisał(a): Jakoś tego całego "warna" chyba nie ujrzały bo mnie ciągle zabijały Płacz ze śmiechu  I spamiły zabiłaś Pimpusia Płacz ze śmiechu

Jakoś nie wydaje mi się by co milisekundę pisały to samo zdanie bez przerwy.

#14

Animek napisała prawie to co ja chciałam napisać..
Często widziałam jak Leśny dawał komuś muty i to podobno na długo (aż za długo). Ale dobra, każdy może się mylić itp.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#15

Ale ciągle zabijały i jakoś się nie poryczałam  ani nic a ty wsadziłeś mnie do jaila bo chciałam się rozerwać  :blush:
Już więcej się nie wypowiem na ten temat  :rolleyes:

#16

Yumeko ma prawo czuć się dotknięta niesprawiedliwym potraktowaniem. Ma racje, że niektórym piszecie tylko "Słowa" za bardziej wyszukane wulgaryzmy i wyzwiska, a nawet i mute nie byłby aż tak długi jak spotkało to Yume. Leśny się pogubił, może kierowały nim emocje, może miał dosyć spamu. Każdy kto zna Yumeko, może nazwać ją małym trollem, ale na pewno nie wulgarnym graczem. Liczę, że takie traktowanie się nie powtórzy.

#17

Serwer jest jeden więc i przepisy powinny być takie same. Bezsensu jest to że czas kary różni się w zależności kto ją da. Bezsensu jest też to że nie wszyscy dają ostrzeżenie. Ekipa serwera to jedna ekipa i powinni kierować się tymi samymi wyznaczonymi zasadami. Powinien powstać kodeks w który opisane byłoby jak ekipa ma postąpić w danej sytuacji. A jeżeli ktoś się do niego nie stosuje powinien opuścić stanowisko z ekipy serwera. Wszystko po to aby nie dochodziło do sytuacji takich jak ta.

#18

(11-09-2017, 22:24 PM)hoefto napisał(a): Serwer jest jeden więc i przepisy powinny być takie same. Bezsensu jest to że czas kary różni się w zależności kto ją da. Bezsensu jest też to że nie wszyscy dają ostrzeżenie. Ekipa serwera to jedna ekipa i powinni kierować się tymi samymi wyznaczonymi zasadami. Powinien powstać kodeks w który opisane byłoby jak ekipa ma postąpić w danej sytuacji. A jeżeli ktoś się do niego nie stosuje powinien opuścić stanowisko z ekipy serwera. Wszystko po to aby nie dochodziło do sytuacji takich jak ta.

No racja Oczko
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#19

Widzicie sprawę tylko ze swojej strony, kary leśnego może i bywają surowe ale przynajmniej skutkują- jeśli chodzi o warny w tylu "słowa" najczęściej piszą je inni gracze lub niedoświadczeni jeszcze KidModzi. Macie głęboko w poważaniu ostrzeżenia od administracji jak i krótkie muty. Od momentu kiedy kary są bardziej srogie część z was potrafi się pohamować lub od razu przeprosić za niestosowne zachowanie na czacie a reszta nadal ma to gdzieś. Więc kary nie powinny być spisane jako "sztywne kary za przewinienia" bo do każdej kary jak na gracza i do każdej skargi podchodzi się indywidualnie. Jeśli ktoś non stop nie stosuje się do poleceń członków administracji powinien dostawać coraz bardziej surowe kary a nie muty po 5min.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#20

Nie znam tej konkretnej sytuacji więc w tej sprawie się nie wypowiem.
Jednak surowe kary Leśnego popieram stuprocentowo. Większość upomnień lub krótkich mutów po prostu nie działa, nie są żadną dotkliwą karą, więc i nauka z nich jest zerowa.
Kulturalny człowiek powstrzyma się przed napisaniem "dupa" czy tym podobnych. Jeśli nie, sorry kara musi być.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości