Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Patryko34441

#1

No Kochani mam dla Was dzisiaj kolejny wywiad. Po ostatnich niezadowoleniach mam nadzieję że to będzie w waszym odczuciu "taki torcik ze świeczkami" i będzie się Wam podobał. Ja czytając ten wywiad poznałam Patryka bliżej co bardzo mnie cieszy Oczko
Zapraszam więc do czytania  



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.


Patryko34441: Cześć, mam na imię Patryk.


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Patryko34441: Kiedy się nie uczę, lubię pojeździć na rowerze na dłuższych dystansach. Również gram w gry oraz edytuję zdjęcia. Oglądam również sporo seriali, na mojej liście znajdują się m.in. Breaking Bad, Gra o Tron, The Walking Dead, The 100 i wiele wiele więcej Duży Uśmiech 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Patryko34441: Nie wiem, czy można uznać to jako hobby, ale interesuję się sprzętem komputerowym, różnymi nowościami technologicznymi Uśmiech 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Patryko34441: Wszelkiego rodzaju pająki, owady, węże. Przerażają mnie!  


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Patryko34441: W 2010 roku pod koniec listopada  kolega przyniósł mi pendrive z grą, jak się okazało był to minecraft w wersji jeżeli dobrze pamiętam, 1.2.4_01 Alpha. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Patryko34441: Kolega znalazł ten serwer, przez wyszukiwarkę googl-a, zaprosił mnie i jeszcze jednego kumpla i zaczęliśmy rozgrywkę na 1 Edycji. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Patryko34441: Ludzie, i atmosfera. Zdecydowanie dwie niepowtarzalne nigdzie indziej rzeczy Uśmiech 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Patryko34441: Sądzę że Spawn robi ogromne wrażenie. Po rozmowach z ekipą serwera, dowiedziałem się że został zbudowany przez ludzi nie przez WorldEdit-a. Wywarło to na mnie ogromne wrażenie. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Patryko34441: Chyba nikt się nie zdziwi że powiem że... zabijam Duży Uśmiech Ale lubię także tworzyć mechanizmy z redstone. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Patryko34441: Czy mnie coś denerwuje w tej grze? Raczej nie, gram już bardzo długo co prawda z przerwami dłuższymi lub krótszymi więc zdążyłem przyzwyczaić się do dziwnych mechanik rozgrywki. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Patryko34441: Nie miałem nieprzyjemnych sytuacji z administracją serwera, lubię każdego bardziej lub mniej. Z graczy chyba powinienem tutaj pozdrowić Polampartę i Yumenaiki za którymi nie przepadam i wiem, że wy za mną też nie Oczko 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Patryko34441: Najczęściej przebywam w gronie mojej "ekipy". Wyróżnić mogę Animekową, Slou, Ladykotkę, Madelaine, ForestElf, 


13) Jak powstał twój nick?

Patryko34441: Dawno, dawno temu chciałem rozpocząć grę na serwerze gry Metin2, a że nie miałem jakoś specjalnie pomysłu to wybrałem imię, a mój nick pojawił się w propozycjach. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Patryko34441: Nie, raczej nie mam żadnych marzeń na serwerze. 

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Patryko34441: Nie licząc kilku mechanizmów w bazie, nie ma się czym chwalić, raczej nie jestem typem człowieka budującego - choć nie powiem lubię być zaangażowany w jakieś projekty. Za to ilość głów graczy które zdobyłem wynosi w przybliżeniu 300 sztuk, myślę że jest pewnego rodzaju osiągnięcie na serwerze Uśmiech 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Patryko34441: Zacząłem kopać piasek, na dom, potem dowiedziałem się że na ten blok  działa grawitacja, taka też była moja pierwsza śmierć w MC Duży Uśmiech 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Patryko34441: Nie, raczej moje przygody z serwerem będę wspominał dobrze. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Patryko34441: Pozdrowienia bezapelacyjnie należą się Animekowej, Slou oraz Ladykotce Język 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Patryko34441: Wydaje mi się, że wszystko umieściłem w pytaniach powyżej. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Patryko34441: Dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu Uśmiech
Odpowiedz

#2

Hah mnie lubi =|> Rób windy z którymi masz problem.Ucz się rozwijaj i mniej zabijaj ?
Odpowiedz

#3

mój nick pisze się z małej litery

Odpowiedz

#4

Pozdrawiam również Duży Uśmiech
Odpowiedz

#5

A i wgl Pzdr
Odpowiedz

#6

czuję się wyróżnionaaaaa
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]
Odpowiedz

#7

Mnie nie wstawił na listę "nielubianych" a tyle się z nim kłóciłam :-:
Odpowiedz

#8

Płacz ze śmiechu dziękować Patryku Oczko co z tą kawą? daleko do mnie nie masz!! Duży Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości