Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Itemy

#1

Dlaczego nie ma Bossów Świni-Zombie / Endermana /Wiedzmy /Obrońcy / Shulker /Tułacz/szlam/kostka magmy / i mozna by jeszcze dodać żelaznego Golema który jest zły Płacz ze śmiechu 
Endermanowi Dać mniejszy Dmg ale więcej Hp i dac mu słaby enderman lvl 1 / Bardzo  Głodny Większy Enderman / i tak dalej Duży Uśmiech i dodałem tu taki przykład Duży Uśmiech na dole Duży Uśmiech    






Mob: Świnia-Zombie  
Item:Księga 
Ench: Grabież lll
Nazwa: Księga Bogactwa 
Lvl:5
Odpowiedz

#2

Informuję, iż będą dodawane bossy dla kolejnych mobów, choć nie za bardzo mogę określić konkretną datę, ani podać które moby zostaną włączone do tego systemu bądź nie. Informuję także, że dodawanie bossa dla danego moba nie jest prostym włączeniem bądź wyłączeniem, tylko trzeba go stworzyć od początku, wpisując do pliku konfiguracyjnego różne właściwości i programując poszczególne skille, co w cale nie jest prostym zadaniem, jeśli boss ma być dobrze zbalansowany i ciekawy.
jeszcze dopowiem, że kolejnym bossem prawdopodobnie będzie enderman.
Odpowiedz

#3

mogę ci pomóc w nowych itemach grałem w wiele wiele gier i mam dużo pomysłów na nie . 
jak chcesz wyślij jakiś kontakt Duży Uśmiech
Odpowiedz

#4

(14-09-2017, 08:17 AM)diego napisał(a): mogę ci pomóc w nowych itemach grałem w wiele wiele gier i mam dużo pomysłów na nie . 
jak chcesz wyślij jakiś kontakt Duży Uśmiech

Każdy ma wiele różnych pomysłów.Więc nie ma poco zaśmiecać forum.Można również pomyśleć , że jeżeli jedne pomysły zostały by przyjęte to reszta graczy rzuciła by się i też takie pomysły by pisała , podsumowójąc , zrobił by się jeden wielki "Spam"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości