Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ban

#1

1. Nick w grze: GymNazjos
2. Data ukarania: 14.09.2017
3. Nick osoby karającej:-
4. Powód bana:Multikonto
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:
Uważam, że powinienem dostać unbana, ponieważ zapomniałem hasło do 1 konta i założyłem 2 konto Duży Uśmiech

#2

Jeśli zapomniałeś hasła wystarczyło skontaktować się prywatną wiadomością z kimś z administracji tu na forum a nie zakładać drugie konto, jaką mamy pewność że mówisz prawdę? To są tylko i wyłącznie słowa.

#3

(15-09-2017, 10:58 AM)Ladykotka napisał(a): Jeśli zapomniałeś hasła wystarczyło skontaktować się prywatną wiadomością z kimś z administracji tu na forum a nie zakładać drugie konto, jaką mamy pewność że mówisz prawdę? To są tylko i wyłącznie słowa.
Pewność ? Od stworzenia 2 postaci na pierwsza nikt nie wchodził  Uśmiech
I żadne przedmioty nie zostały przełożone Duży Uśmiech

#4

Nie jestem za daniem szansy(ub) w tym przypadku bo jak już wcześniej zastało wspomniane,mogłeś się z kimś skontaktować.

#5

Nie wiedziałem, że mogę odzyskać hasło, skoro nie podałem żadnego emaila Zaskoczony

#6

Spytać nie zaszkodziłoby skoro już miałeś problem z hasłem.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#7

Z Twojego IP na nasz serwer logowało się 4 graczy jak widać poniżej, proszę o wyjaśnienie do kogo należą te konta. GymNazjos to Twoje drugie konto które dostało bana jak już wiemy a co z pozostałymi 3?

[Obrazek: 0fte3qo7kbim.jpg]


Edycja: Widzę że wątek umarł osoba zainteresowana nie raczyła odpowiedzieć dlatego też wątek zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości